Бути у формі, покращити стан здоров’я

Рекомендації від завідувачки денним стаціонаром КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» Валентини Позик допоможуть підтримувати гарну фізичну форму та поліпшити здоров’я. Прийміть їх до уваги та візьміть на озброєння.

 1. Зранку натощак випивайте дві склянки води (можна з лимоном), через 10 хвилин – дві ложки оливкової або лляної олії (щоб в організмі був корисний жир).
 2. Через 10-15 хвилин – сніданок. Він має бути ситним і повноцінним, аби дати сигнал організму, що пора прокидатися, а також забезпечувати енергією на весь день.
 3. Їжу не слід запивати. Прийом рідини одночасно з їжею уповільнює травлення, дає відчуття тяжкості, розширює стінки шлунка. Після прийому їжі ще хвилин 40 нічого не пийте.
 4. Їжте частіше, але помалу. В ідеалі для розгону метаболізму треба харчуватися 5 разів на день через кожні 3 години і в один і той самий час (щоб організм звик і краще працював).
 5. Останній прийом їжі має бути за 3-4 години до сну.
 6. Жир на животі не спалюється під час фізичних вправ, коли ви працюєте над м’язами преса. Допоможе лише комплексний підхід – правильно організовані фізичні навантаження і грамотна дієта зі зниженням калорійності раціону впродовж тривалого часу.
 7. Щоб на животі не утворювався жир, весь час втягуйте його і напружуйте м’язи.
 8. Щоб м’язи виглядали привабливо і не наростали, займайтесь фізичними вправами 2-3 рази на тиждень і обов’язково робіть розтяжку після тренувань.
 9. Вправи, які найкраще допомагають підтримувати гарну форму: для стегон – махи, для литок – розтяжка, для ніг – ходьба.
 10. Лазні і сауни не спалюють жир, лише виводять воду з організму, яка повертається через дві години.
 11. Контрастний душ – корисна процедура. Вона збільшує циркуляцію крові, відповідно, прискорюється метаболізм, розгладжується целюліт, а також поліпшується колір обличчя.
 12. І, наостанок, найважливіше: ретельно пережовуйте їжу.

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222