Бачити світ здоровими очима!

Кількість людей, які мають проблеми із зором, постійно збільшується. До теперішнього часу з’явилося стільки засобів і процедур для корекції зору, що недосвідченій людині стає важко розібратися в усьому самостійно. У такій ситуації на допомогу приходить офтальмолог.

Офтальмологія (з грецької мови ophtalmos – око,  logos – наука) – область медицини, що вивчає будову і захворювання ока. Простіше кажучи, офтальмологи – це очні лікарі.

Лікуванням очей займалися ще сучасники епохи стародавнього світу, але їх методи, швидше за все, можна віднести до народної медицини. На науковий рівень дослідники хвороб очей вийшли у середини 19 століття, коли почався період найважливіших офтальмологічних відкриттів.

Лікар-офтальмолог наділений безліччю завдань. Він допомагає людині визначити причину погіршення зору і підібрати метод, який дозволить збільшити його гостроту. Досвідчені лікарі-офтальмологи здатні визначити рівень зору у пацієнтів і надати допомогу у прийнятті рішення по вибору способу його корекції  у вигляді використання лінз, окулярів.

У КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” (кабінет №505) проводять прийом пацієнтів досвідчені  кваліфіковані офтальмологи, які проводять діагностику та лікування патологій зору,  внутрішньоочного тиску, а також запальних захворювань слізної системи та очей. У разі ушкодження очей або попадання в них чужорідного тіла офтальмологи поліклініки надають екстрену допомогу.

Запис на прийом до лікарів-офтальмологів  проводиться у реєстратурі поліклініки (1 поверх)  або  по телефонах: 725-11-40, 725-11-41,  а також на  сайті нашого мдичного закладу.

Ірина Пачковская, лікар-офтальмолог КУОЗ “ХМП №8”

Теги:

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222