ГЛАУКОМА: ТИХИЙ ВИКРАДАЧ ЗОРУ – ТЕМА ЗАНЯТТЯ У ГЛАУКОМНІЙ ШКОЛІ

У рамках Всесвітнього дня боротьби з глаукомою, метою якого є залучення громадськості до рішення проблем профілактики та лікування цього серйозного недугу, в поліклініці №8 пройшло заняття глаукомної школи. Його провела завідувач офтальмологічним відділенням, лікар-офтальмолог вищої категорії Наталія Гаркуша.

Глаукома – це підступний ворог, який непомітно для людини може привести до сліпоти. Навчитися протистояти недугу – саме на цьому завданні акцентувалася увага в ході заняття.

Детальна інформація, підготовлена фахівцем, підкріплена наочними ілюстративними матеріалами (заняття проходило у форматі презентації) була доступною, пізнавальною і містила конкретні рекомендації.

З нею з цікавістю ознайомилися медичні працівники поліклініки, багато хто з яких веде активну санітарно-просвітницьку роботу серед пацієнтів. Отримана інформація сприятиме проведенню грунтовнішої роз’яснювальної роботи серед населення з метою привертання уваги до необхідності регулярних обстежень, спрямованих на раннє виявлення глаукоми та отримання своєчасної медичної допомоги.

Детальніше про Всесвітній день глаукоми читайте у рубриці сайту Медичний календар

 

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222