Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
ЕвгенияЕвгения написав (ла) 22.06.2019 в 16:14:
Добрый день!
подскажите, могу ли я обслуживаться в вашей поликлинике, если проживаю и прописана в другом районе? Что нужно для заключения декларации с врачом? Спасибо
Відповідь від адміністратора: admin
Вітаємо Вас, шановна Євгеніє!
Обрати поліклініку, де Вам буде надаватися первинна медична допомога, Ви можете на свій розсуд. При бажанні можете обслуговуватися у нашому медичному закладі. Дякуємо Вам за Ваш вибір.
Для підписання декларації, перш за все, слід визначитися у кого з лікарів-терапевтів Ви будете лікуватися, та звернутися до нього на прийом.
З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та Ваш мобільний телефон.
Наталія Танько, заступник гловного лікаря з роботи Центру ПМСД
НатальяНаталья написав (ла) 14.06.2019 в 18:55:
Огромное спасибо Хирургу- Годину Михаилу Дмитриевичу за своевременную и профессиональную помощь моему отцу. А также Травматологу- Васильковской Ольге Павловне и медсестре Анастасии.
ГалинаГалина написав (ла) 14.06.2019 в 11:41:
Присоединяюсь к поздравлениям с ДНЕМ МЕДИЦИНСКОГО РАБОТНИКА! Большая благодарность всем врачам и медсестрам поликлиники!
Желаю выстоять в сложный период перемен и реформирования, сохраняя свои лучшие качества.
Искренние пожелания здоровья, процветания, перемен к лучшему!
alekcalekc написав (ла) 13.06.2019 в 09:18:
Общепризнано, что профессия медицинского работника по праву является одной из самых уважаемых в обществе. Каждый из нас на протяжении своего жизненного пути многократно обращается к врачам, медсестрам и всегда надеется на эффективную помощь себе, своим родным и близким. Нередко мы видим во враче почти небожителя, на которого смотрим с верой и большой надеждой. В таких ситуациях к нам приходит понимание того, насколько весома эта профессия, и как важно, когда ее представители в ходе своей карьеры достигают не только профессиональных высот, но и сохраняют лучшие человеческие качества: сострадание, милосердие, умение понять, поддержать, убедить.
Симбиоз этих качеств присущ многим медработникам нашей поликлиники №8. Безмерно рады, что в такое непростое время у пациентов есть возможность обратиться к ним за медицинской помощью и получить ее на достойном уровне.
Спасибо всем врачам и медицинским сестричкам поликлиники, которые помогает нам поддерживать здоровье! Спасибо руководителям и в первую очередь главному врачу Елене Станиславовне Чумаченко за добросовестную работу, неумение почивать на лаврах, за постоянное стремление сделать больше и лучше.
Оставайтесь лучшими! Будьте здоровыми, счастливыми, удачливыми. Мы с Вами!
АлинаАлина написав (ла) 12.06.2019 в 19:52:
Сердечні вітання з професійним святом усім медичним працівникам поліклініки, яку ми, пацієнти, справедливо вважаємо КРАЩОЮ у нашому місті!
Міцного всім здоров’я, плідної професійної діяльності, нових досягнень, добробуту та простого людського щастя.
ВероникаВероника написав (ла) 11.06.2019 в 21:53:
Добрый день , как я могу попасть к фтизиатру ?
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня, Вероніко!
Лікар-фтізіатр проводить прийом вагітних жінок у поліклініці №8 один-два рази на місяць. Відомості про дату та час прийому подаються на сайті за посиланням:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d0%ba-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5%d0%bc%d0%b0/%d0%b8%d0%b7%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d0%b2-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d1%85-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5%d0%bc%d0%b0-%d0%b2%d1%80%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%b9-%d0%b8-%d0%b4/?lang=ru
Номер кабінету та поточну дату прийому можна з'ясувати у долікарняному кабінеті жіночої консультації (тел. 725-11-49) або у реєстратурі поліклініки (телефони 725-11-40, 725-11-41).
Усі інші пацієнти за необхідності маєть звертатися безпосередньо до Харківського обласного протитуберкульозного диспансеру №7 (пр. Московський, 197, телефон для довідок: 738-70-76).
З повагою, Ірина Танцура, ст. медичний реєстратор КНП "МП №8" ХМР
ЕкатеринаЕкатерина написав (ла) 09.06.2019 в 16:24:
Мне надо выяснить, проводятся ли в вашей поликлинике медосмотры, куда обращаться, если проводятся.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Катерино! У нашій поліклініці працює комісія з проведення первинних медичних оглядів по договорах для жителів Олексіївського мікрорайону Шевченківського району м. Харкова, а також по проведенню періодичних профоглядів для жителів інших адміністративних районів міста за наявності відповідного договору підприємства (організації) з поліклінікою..
З направленням підприємства (організації) слід звернутися до кабінету медоглядів (кабінет №306, 3-й поверх), де Ви отримаєте обхідний лист з переліком фахівців, у яких потрібно пройти обстеження, та направлення на лабораторні дослідження.
Ольга Улибіна, лікар-терапевт, фахівець кабінету медоглядів КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Келлерман Лариса ИвановнаКеллерман Лариса Ивановна написав (ла) 04.06.2019 в 20:56:
Хочу поблагодарить своего врача Задолинную Оксану Анатольевну и её медсестру Наталью за внимательность и терпение ко мне. Уже много лет разумно и квалифицированно решает все мои проблемы. Респект!
ЯнаЯна написав (ла) 29.05.2019 в 12:08:
Здравствуйте! Я стою на учете по беременности у гинеколога Береновой Ольги Федоровны!!! Очень внимательный и чуткий врач! Спасибо вам за ваш профессионализм и просто за человеческую поддержку!!!
ВикторияВиктория написав (ла) 27.05.2019 в 22:17:
можно ли обращаться в поликлинику для удаления клеща или с этим вопросом надо ехать в травмпункт неотложки.
Ответьте, пожалуйста
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Вікторіє, як ми вже повідомляли, пацієнтам поліклініки надається медична допомога з приводу видалення кліщів.
При цьому слід прийняти до уваги наступне:
У разі виявлення кліща на тілі, необхідно як можна швидше звернутися до медичного закладу. У поліклініці №8 таких пацієнтів приймуть без черги лікар-інфекціоніст або лікарі-хірурги, які видалять кліща, оброблять місце укусу та нададуть необхідні рекомендації щодо подальшого спостереження. Дуже важливо потрапити на прийом до лікаря-інфекціоніста протягом 72-х годин з часу укусу для призначення необхідної терапії, яка є профілактикою можливих наслідків у вигляді інфекційних захворювань.
На сайті поліклініки розміщені інформаційні матеріали по даній тематиці, перелянут їх можна за посиланням:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d1%8f%d0%ba-%d0%b2%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b3%d1%82%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d0%b2%d1%96%d0%b4-%d0%ba%d0%bb%d1%96%d1%89%d1%96%d0%b2-%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%81%d0%bb%d1%96%d0%b4%d0%ba%d1%96%d0%b2/
Галина Делегойдіна, лікар-інфекціоніст КНП ""Міська поліклініка №8" ХМР
ІринаІрина написав (ла) 14.05.2019 в 12:53:
Мені необхідно пройти огляд мамолога, але у розкладі поліклініки я не знайшла відомості про прийом такого фахівця. Як бути?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Ірино, Ви можете звернутися до лікаря, з яким маєте підписану декларацію на надання первинної медичної допомоги. На його розсуд з урахуванням стану Вам може бути рекомендований огляд лікаря-хірурга, проведення ультразвукового дослідження, мамографії.
Наталія Танько, заступник головного лікаря з роботи Центру ПМСД поліклініки №8
ГалинаГалина написав (ла) 12.05.2019 в 22:39:
На днях пришлось обратиться в поликлинику по вопросу сдачи анализов болеющей родственницей, которая готовится к операции. Очень беспокоилась из-за ее самочувствия.
Как оказалось, волнения были напрасными. Все сделали довольно операитвно, без ожиданий и проволочек.
Очень удобно, что теперь сдать кровь из вены можно на первом этаже, где менее людно в сравнении со вторым. Удобная обстановка, приятная опытная медсестра, есть возможность спокойно отдохнуть после сдачи.
Да и результаты долго ждать не пришлось. Врач, с которым подписана декларация, не просто отдала заполненные бланки, но и дала внятные пояснения и свои рекомендации.
Очень довольна. Спасибо
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Галино, приємно отримувати такий відгук, як Ваш. Дійсно адміністрацією поліклініки було прийнято рішення про обладнання кабінету забору крові на першому поверсі, де, на нашу думку, пацієнтам буде зручніше перебувати під час здачі аналізів. Як видно з Вашого допису, ми не помилилися. Вважаємо за необхідне покращувати умови надання медичної допомоги і робимо це відповідально і цілеспрямовано.
З побажанням здоров'я, Олена Чумаченко, головний лікар КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
ЛидияЛидия написав (ла) 10.05.2019 в 09:19:
Всех медицинских сестер поликлиники поздравляем с праздником МЕДИЦИНСКОЙ СЕСТРЫ!!!
Пусть не устают Ваши умелые руки, милые лица будут освещены улыбкой, а добрые сердца наполнены любовью и состраданием.
Здоровья Вам крепкого, радости земной, счастья и процветания!
vladavlada написав (ла) 05.05.2019 в 22:56:
Приятно наблюдать, как медицинкие работники хоть и постепенно, но последовательно и настойчиво продвигаются на пути использования информационных технологий. Начав с электронной регистратуры и создания сайта, предлагают все больше новых сервисов, которые помогают нам, пациентам, экономить время.
Особенно радует возможность записываться на прием через ИНтернет.
Приветствую последние нововведения в этой части, о которых прочитала в информации об итогах анкетирования. В частности, понравилась идея отправки результатов флюорографии на вайбер, возможность подписки на новости cайта.
Молодцы! Не останавливайтесь на достигнутом! Поддерживаем все Ваши прогрессивные начинания!
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Владо, дякуємо за підтримку. Дійсно останні роки медична галузь у цілому , і наша поліклініка, зокрема, долучається до використання інформаційних технологій. Особливо приємним для нас є той факт, що саме у нашому колективі відпрацьовувалися пілотні проекти, які наразі стали надбанням всієї мережі харківських комунальних медзакладів.
Співпраця з фахівцями-айтишніками продовжується, маючи на меті спрощення для пацієнтів взаємовідносини з медпрацівниками при отриманні медичних послуг.
Про наші нові пропозиції інформуватимемо Вас і всіх наших пацієнтів на поліклінічному сайті та особисто у ході лікарських прийомів.
Олена Чумаченко, головний лікар КНП ""Міська поліклініка №8 ХМР
ЕкатеринаЕкатерина написав (ла) 04.05.2019 в 01:01:
Пишу, чтобы поблагодарить руководство поликлиники за реальное внимание к пожеланиям пациентов. Заполняя предложенную анкету, я подняла вопрос о том, что есть потребность оборудовать туалетную комнату для людей с ограниченными потребностями (сама являюсь инвалидом и знаю не по наслышке, что это действительно актуальная проблема).
Прошло не так много времени, и эта просьба была реализована. Спасибо.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Катерино, ми вдячні Вам за увагу та схвальну оцінку нашої роботи. Будемо і надалі робити все від нас залежне, щоб перебування пацієнтів у поліклініці було комфортним, а лікування - ефективним.
З побажанням здоров'я, Олена Чумаченко, головний лікар КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
ВикторияВиктория написав (ла) 26.04.2019 в 19:46:
С праздником СВЯТОЙ ПАСХИ, уважаемые медработники поликлиники!

Мира Вашим домам, крепкого здоровья и благополучия, светлых помыслов и земной радости, надежды и веры!
LenaLena написав (ла) 26.04.2019 в 18:52:
Добрый день. Хочу узнать, есть ли возможно сделать вакцинацию от кори взрослому человеку?
Прописка не местная.
Какая вообще процедура сдачи анализов на антитела и вакцинацию от кори?
Заранее спасибо!
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Олено, порядок проведення вакцинації у поліклініці №8 наступний:
Пацієнти звертаються до лікаря-терапевта, з яким заключена декларація (в її відсутності - до чергового лікаря-терапевта), для огляду та отримання допуску до вакцинації з врахуванням стану здоров'я.
Вакцинація проводиться з 8.00 до 12.00 (кабінет №208, 2-й поверх) та з 14.00 до 16.00 (кабінет №211, 2-й поверх).
За рекомендаціями лікарів-інфекціоністів пацієнтам слід перевіряти показники напруги імунітету до кору. Детальніше - на сайті поліклініки за посиланням
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b6%d1%83%d1%94%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-%d1%80%d1%96%d1%81%d1%82-%d0%b7%d0%b0%d1%85%d0%b2%d0%be%d1%80%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d1%96-%d0%bd/
Наталія Танько, заступник головного лікаря по роботі Центру ПМСД
ДенисДенис написав (ла) 26.04.2019 в 18:32:
Принимал участие в интернет-анкетировании, предложенном администрацией поликлиники и высказывал свои критические замечания по организации работы. Признаться, не надеялся, что будет такая быстрая реакция в плане реализации предложений.
Понравилась настроенность руководства на конкретные изменения и желание прислушиваться к тому, что говорят пациенты. Спасибо за открытость и конструктивизм.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановний Денисе! Дуже вдячні Вам за активну позицію та зацікавленість у справах поліклініки, фахівці якої надають Вам медичну допомогу.
Ми робимо все, щоб комунікація з пацієнтами була невід'ємною складовою нашої роботи і продовжуватимемо дослухатися до всіх порад, зауважень, пропозицій, які Ви та інші пацієнти доносять до нас.
Принагідно ще раз висловлюю подяку усім, хто долучився до участі у анкетуванні та запрошую переглянути на сайті поліклініки наш звіт про заходи на виконання пропозицій, які були отримані у процесі його проведення.
Олена Чумаченко, головний лікар КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
АннаАнна написав (ла) 23.04.2019 в 20:40:
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, как можно записаться на процедуру душ Шарко?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Анно, з питання запису на фізіотерапевтичну процедуру душ Шарко Вам слід звернутися до відділення відновного лікування (контактні телефони 725-11-43, 095-93-74-460)
Яна Демковська, завідувач відділення
ОленаОлена написав (ла) 20.04.2019 в 00:12:
Вітаю! Проінформуйте, будь ласка, чи платна у поліклініці консультація психотерапевта? Якщо так, то яка вартість? Дякую.
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня, Олено! Інформуємо Вас, що прийом лікаря-психотерапевта у нашій поліклініці безкоштовний для пацієнтів. Прийом веде Ольга Петрівна Прасол, лікар вищої категорії, психотерапевт, невролог.
Попередній запис по телефону 050-401-12-36 (телефонувати з 08.00 до 12.00 з понеділка по п'ятницю, виключаючи святкові дні).
З повагою, Ірина Танцура, старший медичний реєстратор поліклініки №8

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222