Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
Татьяна Татьяна написав (ла) 31.03.2020 в 16:21:
добрый день,не могу записаться он-лайн на выписку инсулина, прийти не могу (из хаты сказали на время карантина не выходить, никуда не ездить).
запишите меня на какое-нибудь утро и сообщите мне время и дату, а дочь попутками уже доберется до Харькова заберет направление и пойдет в аптеку возьмет инсулин мне
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Тетяно Петрівно!
На жаль, в теперішній час відсутнє фінансування на безкоштовне отримання препаратів інсуліну, тож звертатися у поліклініку для виписки рецепту немає сенсу.
У разі відновлення фінансування на ці цілі пацієнти будуть повідомлені про можливість отримання рецептів від ендокринолога.
Олександра Іговська, заступник головного лікаря з медичної частини

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222