Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
Юлия Юлия написав (ла) 03.04.2020 в 20:55:
Добрый день! Подскажите пожалуйста , вчера 02.04, сдавала флюраграфию, можно ли получить копию анализа на электронную почта или в вайбер, лечащий врач Тернавская Ольга Юрьевна
спасибо
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Юліє Володимирівна!
Якщо пацієнт завчасно при проходженні обстеження повідомляє рентгенологу про бажання отримати результати аналізу на вайбер, то вони відправляються.
Ви це не зробити, тому зателефонуйте, будь ласка, лікарю-терапевту Терновській О.Ю., вона організує пересилку результатів обстеження. Можете зателефонувати з 9.00 до 12.00 у понеділок.
Ірина Танцура, старший медичний реєстратор

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222