Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
Олег Олег написав (ла) 08.04.2020 в 12:18:
Я недавно оставил положительный отзыв о враче Васильеве Олег Владимировиче , прошло время , отзыв не появился , я так понял этот врач не по нраву вашей администрации , наверно по тому что он лечит больных , а не дерет с них деньги! Прошу дать мне ответ , иначе буду вынужден обращаться на горячую правительственную линия!
Відповідь від адміністратора: admin
Шановний Олеже!
Надайте, будь ласка, уточнення коли і у якій формі Ви подавали позитивний відгук-подяку лікарю гастроентерологу О.В. Васильєву (це був відгук на Гостьову сторінку, якщо лист, електронний лист- то на яку адресу?).
Справа в тому, що останнім часом на Гостьову сторінку була надіслана подяка на ім'я Олега Володимировича від пацієнтки Сіренко Л.В.. Цей відгук є на Гостьовій за наступним посиланням:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b3%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b5%d0%b2%d0%b0%d1%8f-%d0%ba%d0%bd%d0%b8%d0%b3%d0%b0/?lang=ua
З відгуком ознайомлена головний лікар поліклініки О.С. Чумаченко, кріт того, текст відгуку доведений до О.В. Васильєва.
Ми пишаємося тим, що у нашому колективі працюють професіонали своєї справи.
Тож дякуємо Вам за звернення і чекаємо уточнень, що дасть нам змогу більш вичерпно відповісти на порушене Вами питання.
Світлана Юрченко, адміністратор сайту поліклініки №8

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222