Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
Алина Алина написав (ла) 21.04.2020 в 16:32:
Здравствуйте. Возможно ли на данный момент заключить декларацию с врачом онлайн, без личного посещения поликлиники?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Аліно!
ВІдповідаємо на Ваше питання. Підписання декларацій на надання первинної медичної допомоги проводиться медзакладами у відповідності до наказу МОЗ України №503. Документом не передбачний варіант підпису декларації онлайн. Зазначається, що пацієнт має особисто звернутися до лікаря з цього приводу і завірити заповнену декларацію своїм підписом. Тож запрошуємо Вас до поліклініки.
Ви можете обрати лікаря-терапевта з числа тих, хто продовжує підписання декларацій - відомості на сторінці сайту за посиланням:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d1%81%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d0%be-%d0%b2%d1%80%d0%b0%d1%87%d0%b0-%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bf%d0%b5%d0%b2%d1%82%d0%b0%d1%85-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b8%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d0%bd/?lang=ua
Треба прийти у часи прийому обраного Вами лікаря та звернутися до нього, маючи с собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Процедура підписання необтяжлива і займає невелику кількість часу.
Прохання мати з собою захисну маску та бахіли.
Наталія Танько, заступник головного лікаря з ЦПМСД поліклініки №8

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222