Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
Раиса Раиса написав (ла) 28.04.2020 в 19:52:
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, как можно получить рецепты у врача Хагали А.А. для больного диабетом? По телефону дозвониться невозможно. Как же быть? Помогите пожалуйста.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Раїсо!
Для отримання рецепту на цукропонижуючі препарати по програмі "Доступні ліки" Вам необхідно записатися на прийом до лікаря-терапевта, з яким укладена декларація (через реєстратуру за телефоном 725-11-40, 725-11-41 або скористуватися онлайн-записом) та прийти на прийом у визначених час з карткою пацієнта.
Якщо Ви використовуєте препарати інсуліну, то рецепти на нього виписує лікар-ендокринолог, тож у таку разі треба звернутися до нього.
Причини факту відсутності комунікації у телефонному режимі з лікарем, про який Ви пишите, будуть з'ясовані.
Наталія Танько, заступник головного лікаря з ЦПМСД поліклініки №8

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222