Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
Андрей Андрей написав (ла) 04.06.2020 в 13:14:
Добрый день!
Как можно пройти тестирование на короновирус для плановой госпитализации?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановний Андрію!
У відповідності до вимог, встановлених МОЗ України, тестування на Covid-2019 може бути проведено у поліклініці при наявності консультаційного висновку медзакладу, у якому пацієнт збирається проходити планове оперативне лікування. Висновок має містити підтвердження про необхідність лікування, крім того, у документі повинен бути вказаним вид тестування.
Маючи відповідний документ, Ви повинні звернутися до лікаря-терапевта поліклініки, з яким заключено декларацію. Ваш лікар прийме рішення про можливість проведення тестування в амбулаторно-поліклінічних умовах.
Наталія Танько, заступник головного лікаря з ЦПМСД поліклініки №8

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222