Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
Валентина Валентина написав (ла) 15.06.2020 в 14:25:
Я житель ница Алексеевки, но декларацию на медобслуживание подписала в другой поликлинике (рядом с работой). Могу ли в этом случае продолжать лечиться в женской консультации Вашей поликлиники, где наблюдалась последние годы?
Спасибо за ответ.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Анно! Дякуємо за звернення. Наявність підписаної декларації дозволяє Вам звертатися на прийом до лікаря-гінеколога у будь-якій медичній установі України, яка має договір з Національною службою здоров’я України. Таким чином, відповідь на Ваше питання позитивна: Ви можете записатися на прийом до лікаря-гінеколога поліклініки №8, визначившись з персоналією лікаря.
Будемо раді надавати Вам медичну допомогу у нашому відділенні
Ольга Савенкова, завідувач жіночою консультацією поліклініки №8

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222