Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
Марина Марина написав (ла) 01.07.2020 в 19:48:
Здравствуйте, делала флюорографию в вашей поликлинике в конце марта 2020 года, есть ли возможность получить результат на электронную почту? Нужен результат срочно, нет возможности подойти в поликлинику
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Марино! Зателефонуйте, будь-ласка лікарю-терапевту, з яким у Вас заключена декларація на надання первиннї медичної допомоги, у години його прийому.
Зазвичай, необхідно під час проходження флюорографії попереджати, що Вам необхідно вислати результати дослідження. У разі попередження медична сестра, яка працює з Вашим лікарем-терапевтом, висилає результати на вайбер пацієнта.
З повагою, Ірина Танцура, старший медичний реєстратор поліклініки №8

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222