Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
Валентина Валентина написав (ла) 13.07.2020 в 09:36:
Доброго дня. Підкажіть, будьласка, чи є у вас прайс на платні послуги. Якщо є де його можно побачити?
Відповідь від адміністратора: admin
Вітаємо Вас, шановна Валентино!
По суті Вашого звернення повідомляємо наступне: комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 8» Харківської міської ради надає платні медичні послуги згідно Постанови КМУ від 17 вересня 1996 р. N 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах» та на підставі «Публічного договору про надання платних медичних послуг», які розміщенні на інформаційному стенді закладу.
З повагою, Тетяна Дяченко, заступник головного лікаря з економічних питань

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222