Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
417 entries.
Елена Елена написав (ла) 09.01.2020 в 20:09:
Хочу выразить огромную благодарность высокопрофессиональному врачу-терапевту Перхун Виктории Николаевне, которая на протяжении многих лет является нашим семейным врачом. Виктория Николаевна с большой ответственностью, вниманием, заботой, человечностью, отзывчивастью и пониманием относится к каждому больному. Она спасла мою жизнь, вовремя отправила на консультацию к онкологу с подозрением на меланому, диагноз подтвердился. Операцию нужно было делать срочно, Виктория Николаевна сделала все возможное и порой невозможное, чтобы подготовить меня к операции, за что я ей безмерно благодарна.Она работает не считаясь со своим личным временем. Я бесконечно благодарна Перхун Виктории Николаевне за ее врачебный талант и своевременно оказанную мне медицинскую помощь.
Желаю ей отличного здоровья, профессионального роста, огромного счастья, любви, благополучия и всего самого светлого и доброго !!! Пусть в жизни всегда сопутствуют успех и удача !!! С уважением, Елена Детлинг.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Олено Василівно, дяже вдячна за Ваш відгук, мене він дуже зворушив. Дай Бог Вам здоров'я та удачі по життю, щоб все складалося якнайкраще для Вас. Можете розраховувати на нашу допомогу в будь-який момент. Будемо намагатися допомогти завжди і у всьому, що буде в наших силах. Здоров'я дуже важлива складова нашого життя. Тож будемо спільними зусиллями його підтримувати, приділяючи увагу як лікуванню, так і профілактиці.
З великою повагою та щирим побажанням всього самого найкращого -
Вікторія Перхун, лікар-терапевт КНП "МІська поліклініка №8" ХМР
Юлия Юлия написав (ла) 01.01.2020 в 16:58:
Всех врачей, медсестер, а также пациентов нашей поликлиники поздравляю с НОВЫМ 2020 ГОДОМ!
Пусть он будет радостным и счастливым! Пусть не подводит здоровье,пусть повышается достаток, а все новшества в медицине будут реально полезными для пациентов и благотворно влияют на работу наших уважаемых медиков.
Марія Марія написав (ла) 30.12.2019 в 00:03:
Від щирого серця вітаю працівників поліклініки №8 з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!
Хай в Новому році буде багато професійних успіхів, цікавих нових проектів, приємних зустрічей та дивовижних звершень.
Зичу Вам міцного здоров’я, родинного затишку та здійснення мрій.
Інна Інна написав (ла) 24.12.2019 в 00:36:
Шановні лікарі, медичні сестри, співробітники поліклініки! Наближаються чудові новорічні свята. Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим 2020 роком та святом Різдва Христова! Святкового настрою усім Вам, незважаючи на те, що Ви залишаєтесь насторожі здоров'я нас, пацієнтів, і в будні, і у свята.
Світлих Вам надій, невичерпних сил, здійснення всій мрій і сподівань!
Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди!
Надежда Надежда написав (ла) 21.12.2019 в 18:30:
Проходила лечение в физиотерапии в каб. №610 на 6 этаже. Выношу благодарность медицинской сестре Рябининой Ирине Васильевне и ее помощнице Литвиненко Елене Витальевне, они очень чуткие и внимательные к пациентам. Желаю им счастья, здоровья и всех благ, а Вам больше таких сотрудников. Очень прошу, вынесите им благодарность.
Поздравляю всех работником поликлиники с наступающим Новым годом!
Здоровья, удачи и свершения всех ваших мечт.
С уважением, Гончарова Н.В.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Надіє Василівно, дуже вдячні Вам за допис на Гостьову сторінку сайту, добрі слова про наших колег та вітання.
Прийміть і наші щирі вітання з прийдешнім Новим роком та побажання міцного здоров'я, добробуту та вдалих свят.
Олена Чумаченко, головний лікар КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Лидия Лидия написав (ла) 20.12.2019 в 20:35:
Недавно переехала жить на Алексеевку и теперь собираюсь обслуживаться в Вашей поликлинике (заглядывала пару раз чтобы присмотреться и все, что увидела в 8-ке произвело на меня хорошее впечатление). Сейчас определяюсь с терапевтом, т.к. уже имею подписанную декларацию в другой поликлинике. Что требуется для того, чтобы перейти к врачу-терапевту, работающему в поликлинике - какие документы, к кому обращаться и т.д. Ответьте, пожалуйста.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Лідіє! Дякуємо Вам за добрі слова у і позитивну оцінку нашого медзакладу. Будемо раді надавати Вам медичні послуги, якщо Ви виберете лікаря-терапевта поліклініки для підписання декларації.
Алгоритм уже Вам відомий. Треба визначитися з особою лікаря (інформацію можна отримати у інформатора реєстратури або на сайті поліклініки за посиланням:)
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b2%d1%80%d0%b0%d1%87%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bf%d0%b5%d0%b2%d1%82%d1%8b-%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%be%d0%b9-%d0%bc%d0%b5%d0%b4/?lang=ua
Наступний крок - прийти на прийом до цього лікаря, попередньо записавшись у реєстратурі або скористатися онлайн-записом (у даному випадку необхідно пройти реєстрацію).
Потрібно мати с собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Наталія Танько, заступники головного лікаря з роботи Центру первинної медичної допомоги
Виктория Виктория написав (ла) 13.12.2019 в 00:07:
В очередной раз сходила в аптеку, чтобы купить капли "искусственная слеза". Выбор очень большой и фармацевты, как обычно, предлагают самые дорогие. Подскажите, пожалуйста, надежные источники, где можно узнать правдивую информацию на этот счет. Спасибо. Думаю это будет полезно не только мне.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Вікторіє! Дякуємо за звернення та порушення важливого питання про захворювання, яке носить поширений характер і дійсно, як Ви зазначаєте, стосується багатьох наших пацієнтів. Щодо надійних джерел інформації про хворобу «сухого ока» рекомендуємо переглянути публікацію, розміщену на сайті МОЗ України за посиланням https://moz.gov.ua/article/health/hvoroba-suhogo-oka-prichini-ta-profilaktika
Наголошуємо, що займатися самолікуванням – вкрай небезпечно для здоров’я. Запрошуємо відвідати лікаря-офтальмолога для консультації, встановлення діагнозу та призначення необхідного лікування.
Ніна Солодовнікова, лікар-офтальмолог вищої кваліфікації КНП «Міська поліклініка №8» ХМР
ирина ирина написав (ла) 06.12.2019 в 14:06:
Добрый день
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня, шановна Ірино!
Отримали на Гостьову сторінку сайту Ваше вітання з добрим днем. Більше ніякого тексту не внесено.
Якщо у Вас є якість питання, можете ще раз залити запис на Гостьовій сайту або написати на адресу електронної пошти poliklin8@i.ua.
Анна Анна написав (ла) 06.12.2019 в 00:59:
Побыла на лекции эндокринолога Христенко Елены Викторовны. Очень довольна, было реально интересно и полезно получить новые знания Спасибо за хорошую инициативу. Большая просьба продолжить начатое, это очень важно для нас, пациентов.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Анно! Дуже взячні Вам за цей відгук. Ми розуміємо, як нелегко пацієнту залишатися сам на сам з таким важким захворюванням, як діабет. Тож у міру своїх сил, знань, професійного досвіду будемо допомагати Вам.
Як уже повідомлялось на сайті, Школа діабету буде постійно-діючою. Слідкуйте за анонсами або звертайтесь безпосередньо до медичних працівників ендокринологічного кабінету.
Олена Христенко, лікар-ендокринолог
Владимир Владимир написав (ла) 06.11.2019 в 11:02:
Когда начнет работать кабинет флюорографии?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановний Володимире! Приносимо вибачення за незручності та повідомляємо наступне.
Флюорограф, установлений у поліклініці, обслуговується київською фірмою. Адміністрацією медзакладу відправлено заявку на його ремонт та проведено попередню оплату. Наразі очікуємо приїзду спеціалістів з обслуговування цього устаткування, сподіваємось що ремонті роботи будуть виконані найближчим часом.
Ви можете скористуватися альтернативним видом обстеження, звернувшись до лікаря-терапевта, з яким заключили декларацію на надання первинної медичної допомоги, отримати направлення на проведення цифрової рентгенографії органів грудної клітини у рентгенологічному відділенні нашої поліклініки.
Бажаємо доброго здоров'я.
Олександра Іговська, заступник головного лікаря з медичної частини КНП "МП" ХМР
inna inna написав (ла) 24.10.2019 в 15:10:
Добрый день! Я диабетик, пришла в поликлинику получать лекарства у
Христенко Е.В. Она мне выдала всего лишь один лантус и одну эпайдру. Мне на месяц надо лантуса два и эпайдры три. Два рецепта выдали а инсулина нет в аптеке. Как мне дальше быть? Самой покупать? На пенсию 2500 грн. Говорят в Киеве инсулин есть, туда нужно писать , звонить, чтобы они мне выдали то , что мне полагается?! Прошу дать мне письменный ответ, на каком основании ваша поликлиника не выдаёт мне инсулин! С уважением И.Л.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Інно Леонідівно!
У зв’язку з тим, що на жовтень 2019 року КНП «Міська поліклініка №8» ХМР забезпечена фінансуванням на препарати інсуліну на 30 відсотків від потреби, Вам був виписаний рецепт на отримання інсуліну у відповідності до наявного фінансування.
Зазначаємо, що адміністрація поліклініки неодноразово зверталася до керівних структур з письмовим проханням з приводу недостатнього фінансування препаратів інсуліну. На жаль, станом на 24.10.2019 додаткового фінансування не отримано.
За умови виділення додаткового фінансування, лікар-ендокринолог Олена Вікторівна Христенко проінформує Вас щодо видачі рецепту на необхідні Вам препарати інсуліну.
З повагою, Олена Чумаченко, головний лікар КНП «Міська поліклініка №8» ХМР
Галина Галина написав (ла) 20.10.2019 в 23:56:
Установили диагноз артроз коленных суставов. На ряду с медикаментозным лечением врачи порекомендовали плавание. Попробовала ходить заниматься в "Акварену", но болезнь обострилась из-за переохлаждения. ТЕмпература бассейна, которая подходит здоровым людям, в моем случае стала этому причиной. Теперь ищу теплый бассейн. Можно ли надеяться, что в бассейне поликлиники, который так привлекательно смотрится на фото, я смогу иметь хороший эффект?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Галино! Запрошуємо Вас відвідати лікаря-фізіотерапевта, який надасть Вас необхідні рекомендації з питання, що Ви порушили у своєму зверненні.
Принагідно повідомляємо, що температура води у басейні поліклініки становить 29 градусів, він дійсно теплий та комфортний, оскільки призначення басейну ми вбачаємо у наданні нашим пацієнтам можливості ефективно оздоровлюватись та сприяти у лікуванні низки розповсюджених захворювань.
Нещодавно у басейні було проведено ремонт, тепер його чаша має
спеціальне м’яке покриття з необхідними гідроізоляційними властивосями, повністю замінені комунікації, що забезпечують подачу і циркуляцію води. Очищення та знезараження води проводиться сучасним імпортним обладнанням з автоматичною системою контролю.
Заняття проводяться кваліфікованими досвідченими фахівцями.
Про графік занять можна дізнатися по телефону 725-11-43 у оздоровчого центрі (2-й поверх поліклініки №8).
Яна Демківська, завідувач відділення відновного лікування КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Надежда Надежда написав (ла) 13.10.2019 в 16:44:
Хочу выразить благодарность урологу Демьянко Антону Станиславовичу за его теплое отношение и внимание ко мне.Спасибо!
С уважением Белоцерковская Надежда Алексеевна.
Наталья Наталья написав (ла) 23.09.2019 в 20:03:
Здравствуйте. Подскажите кто заменяет терапевта Кириченко во время ее отпуска? Спасибо.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Наталіє! На період відпустки лікаря-терапевта Кириченко Г.А. (з 16.09.19 по 25.09.19) слід звертатися до лікарів-терапевтів Домніч С.В, Шаданії Н.М.
До речі, на сайті поліклініки крім графіків лікарських прийомів Ви завжди можетепереглянути оперативну інформацію про відсутність лікарів та їх заміну на сторінці "Зміни в графіках прийому лікарів та діагностичних підрозділів поліклініки" за посиланням:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d0%ba-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5%d0%bc%d0%b0/%d0%b8%d0%b7%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d0%b2-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d1%85-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5
%d0%bc%d0%b0-%d0%b2%d1%80%d0%b0%d1%87%d0%b5
%d0%b9-%d0%b8-%d0%b4/?lang=ua
Ірина Танцура, ст. медичний реєстратор КНП "МІська поліклініка №8" ХМР
Олег Олег написав (ла) 21.09.2019 в 05:53:
Прошу администрацию вашей поликлиники поощрить врача-терапевта Яковчук , которая принимает в 221 кабинете . Очень ответственный и знающий доктор , душевное и внимательное отношение к пациентам , не считаясь со временем , я был полностью обследован , были выписаны льготные препараты и очень быстро наступило облегчение! Побольше-бы таких хороших и внимательных докторов!
Відповідь від адміністратора: admin
Шановний Олеже! Дякуємо Вам за допис на Гостьову сторінку сайту та вдячні слова на адресу нашого лікаря-терапевта Яковчук Любові Володимирівни. Ваше звернення буде передане адміністрації медичного закладу.
Світлана Юрченко, адміністратор сайту поліклініки
Виктория Виктория написав (ла) 19.09.2019 в 15:20:
Во вторник посетила врача гинеколога Кисилеву. Получила массу впечатлений.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Вікторіє!
Переконливо прошу Вас віднайти можливість для особистої зустрічі зі мною, як керівником медзакладу. Є потреба обговорити пиитання, які Ви порушили у зверненні на Гостьову сторінку сайту.
Зайдіть, будь ласка, до приймальні поліклініки (Ш поверх, адміністрація).
На крайній випадок зателефонуйте мені (тел. 725-11-50).
Вдячна Вам за звернення.
З повагою, Олена Чумаченко, головний лікар КНП "МП №8" ХМР
Анна Анна написав (ла) 17.09.2019 в 14:39:
Добрый день!
Подскажите пожалуйста возможно ли сделать флюрографию без декларации и
городской прописки?
Если да, возможно ли забрать результат в этот же день?
Спасибо
Відповідь від адміністратора: admin
IШановна Анно! Ви можете зробити флюорографічне обстеження у нашій поліклініці, не маючи харківської прописки та заключеної декларації на надання первинної медичної допомоги.
При цьому результат обстеження зможете отримати не день в день, а наступного дня. Справа у тому, що з метою проведения якісної діагностики флюорографічні знімки переглядаються двома лікарями-рентгенологами (одним у день проведення обстеження, другим - наступного дня).
Якщо Вам підходить такий варіант, приходьте. Слід звернутися до адміністрації поліклініки (3-й поверх).
Ніна Струкова, завідувач амбулаторії №2 Центру ПМСД КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Ирина Ирина написав (ла) 12.09.2019 в 20:53:
Добрый день.
Скажите, пожалуйста,муж не давно подписал декларацию с врачом - терапевтом Шмыгайло Еленой Ивановной. Это новый терапевт? Есть о ней информация?Просто на вашем сайте, в перечне докторов,с кем можно подписать декларацию,ее даже нет.
Очень жду ответа.
Спасибо
Відповідь від адміністратора: admin
Вітаємо Ірино! Наводимо відомості про лікаря-терапевта Шмагайло Олену Іванівну: освіта повна вища, спеціалізація - терапія, кваліфікаційна категорія - друга, лікарський стаж 11 років, прийом веде у кабінеті 227.
Відомості містяться у списку лікарів Центру ПМСД - http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b2%d1%80%d0%b0%d1%87%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bf%d0%b5%d0%b2%d1%82%d1%8b-%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%be%d0%b9-%d0%bc%d0%b5%d0%b4/?lang=ru
Розклад її прийомів - у розділі сайту Графік прийому.
Вдячні, що Ви вибрали нашу колегу як лікаря, що надає первинну медичну допомогу Вашій родині. Бажаємо здоров'я.
Наталія Танько, завідувач Центром ПМСД поліклініки №8
Антонина Антонина написав (ла) 12.09.2019 в 11:09:
Не нашла на сайте разъяснений по вопросу, который касается каждого из нас - о йододефиците. Хотелось бы понять, как правильно использовать йодированную соль с пользой для здоровья и не навредить организму.
Дайте, пожалуйста, внятные разъяснения специалиста.
Заранее спасибо
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Антоніно, дякуємо за порушення слушного важливого питання. Воно дійсно пов'язане з розвитком патології щитовидної залози.
Запрошуємо Вас переглянути рекомендації про профілактичні заходи, що сприятимуть уникненню захворювань щитовидної залози у спеціально підготовленому матеріалі сайту:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%bf%d0%b0%d1%82%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d1%96%d1%8f-%d1%89%d0%b8%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%bd%d0%be%d1%97-%d0%b7%d0%b0%d0%bb%d0%be%d0%b7%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d0%b9%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8c/?lang=ua
Олена Христенко, лікар-ендокринолог КНП "МП №8" ХМР
Ганна Ганна написав (ла) 05.09.2019 в 12:48:
Звертаюсь з проханням надати роз'яснення про правильну підготовку до здачі мокроти. Маю негативний досвід звернення до платної лабораторії, коли результат дослідження не відповідав реальності з причини неправильного збору мокроти.
Дякую.
Відповідь від адміністратора: admin
Олено, дякуємо Вам за звернення та порушення важливого питання.
Про те, яким чином отримати якісний клінічний зразок мокротиння, Ви можете прочитати на нашому сайті.
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%96%d0%b7-%d0%bc%d0%be%d0%ba%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b4%d0%b7%d0%b5%d1%80%d0%ba%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%bf%d1%80/?lang=ua
Тетяна Ішуткіна, завідувач клініко-діагностичної лабораторії КНП "МП №8" ХМР

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222