Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
447 entries.
Катерина Катерина написав (ла) 03.08.2020 в 12:48:
Добрий день!
Как можно попасть на приём к врачу аллергологу.
Есть ли он у нас в 8 поликлинике.
Наша участковая Скоромная Светлана.
Напишите, какие наши действия.
Спасибо
Катерина Вікторівна
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Катерино Вікторівно!
Дякуємо за звернення. Повідомляємо, що у нашому медзакладі фахівець такої спеціальності не проводить консультаційні прийоми.
При цьому Ви можете звернутися до лікаря-терапевта, з яким у Вас підписана декларація на надання первинної медичної допомоги. Виходячи з Вашого стану, лікар визначиться з необхідністю направити Вас на консультацію до лікаря-алерголога, можливо призначить певні обстеження, щоб консультація була більш ефективною.
Тобто всі організаційні питання щодо тактики лікування вирішуються на прийомі лікаря-терапевта з урахуванням конкретного стану пацієнта.
Зверніться на прийом до Скоромної С.А. для отримання медичної допомоги.
З побажанням здоров'я, О.М. Іговська, заступник головного лікаря з медичної частини КНП "МІська поліклініка №8" ХМР
Ольга Ольга написав (ла) 03.08.2020 в 11:45:
Доброго дня!хочу зробити зауваження щодо організації роботи відділення COVID19Пацієнти з підозрою на COVID19, чи на тестування з приводу COVID19 повинні проходити окремим входом! А зараз вони йдуть за ширму крізь все терапевтичне відділення, де й так забагато людей! Навіть якщо ці люди не є носіями  COVID19, пацієнти в черзі нервують, бо більшість з них - похилого віку і входять до групи ризику, а нервувати їм теж не можна!Вважаю за необхідне розмістити велике оголошення на головному вході з інформацією, як дістатися до відділення COVID19 через окремий вхід--
З повагою,Кормілець Ольга
Відповідь від адміністратора: admin
Вітаємо Вас, шановна Ольго!
Дякуємо Вам за звернення та порушення актуального питання.
Повідомляємо, що з початку епідемії коронавірусу в будівлі поліклініки розміщені об’яви, які звертають увагу пацієнтів на маршрут до кабінету прийому тих, хто має температуру. Зокрема, на вході у поліклініку, біля реєстратури, в холі.
Інформація про роботу кабінету №220 розміщена на веб-сайті поліклініки у березні 2020 року та оновлена у липні.
Кожен лікар-терапевт, до якого у першу чергу звертаються пацієнти з підозрою на COVID19 (попередньо, як правило, по телефону), надає детальні роз’яснення щодо необхідності прийти на прийом у спеціально облаштований кабінет з окремим входом.
З урахуванням Вашого звернення на центральному вході у поліклініку додатково виставлено спеціально виготовлений переносний стенд великого формату (чотири листи ф.4), який містить відповідні роз’яснення.
Дякуємо Вам за небайдужу позицію та намагання позитивно впливати на покращення епідситуації.
З повагою та побажанням здоров’я, Олена Чумаченко, головний лікар КНП «МП №8» ХМР
Валентина Валентина написав (ла) 13.07.2020 в 09:36:
Доброго дня. Підкажіть, будьласка, чи є у вас прайс на платні послуги. Якщо є де його можно побачити?
Відповідь від адміністратора: admin
Вітаємо Вас, шановна Валентино!
По суті Вашого звернення повідомляємо наступне: комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 8» Харківської міської ради надає платні медичні послуги згідно Постанови КМУ від 17 вересня 1996 р. N 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах» та на підставі «Публічного договору про надання платних медичних послуг», які розміщенні на інформаційному стенді закладу.
З повагою, Тетяна Дяченко, заступник головного лікаря з економічних питань
Марина Марина написав (ла) 01.07.2020 в 19:48:
Здравствуйте, делала флюорографию в вашей поликлинике в конце марта 2020 года, есть ли возможность получить результат на электронную почту? Нужен результат срочно, нет возможности подойти в поликлинику
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Марино! Зателефонуйте, будь-ласка лікарю-терапевту, з яким у Вас заключена декларація на надання первиннї медичної допомоги, у години його прийому.
Зазвичай, необхідно під час проходження флюорографії попереджати, що Вам необхідно вислати результати дослідження. У разі попередження медична сестра, яка працює з Вашим лікарем-терапевтом, висилає результати на вайбер пацієнта.
З повагою, Ірина Танцура, старший медичний реєстратор поліклініки №8
Юлия Юлия написав (ла) 23.06.2020 в 21:00:
Уважаемая администрация!
На сайте поликлиники указано, что кабинет флюорографии работает два дня в неделю во второй половине дня до 18-30, информатор по телефону ответила -
до 19-00. На двери кабинета - до 18-00. Было очень неприятно, не успел муж после работы. Разместите, пожалуйста, актуальную информацию во всех ваших
источниках.
И еще одна просьба - добавьте уточнение, что при себе нужно иметь не просто паспорт, а еще и документ, подтверждающий регистрацию/прописку (для тех, у
кого паспорт-карточка).
Спасибо!
С уважением, Юлия Флору!
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Юліє!
Вдячні Вам за звернення та порушені у ньому питання.
Перш за все, приносимо вибачення Вам та Вашому чоловікові за незручності та згаяний час.
Спробували розібратися у ситуації. Усі реєстратори мають актуальний графік і доводять його до відома пацієнтів. Тобто час закінчення роботи мав бути вказаний правильно.
Графік роботи кабінету флюорографії змінено тимчасово, тому у графіку на сайті була зроблена примітка з актуальними даними, яка розміщувалась зверху таблиці. Допускаємо, що Ви просто не звернули на неї уваги.
Зважаючи на ситуацію, що склалася, ми замінили розташування нових даних. Сподіваємося, що наразі інформація про зміни стала більш помітною.
Має сенс і Ваша пропозиція написати про необхідність приходити з відповідними документами. Приписку зроблено.
Ще раз дякуємо за звернення і його конструктивну тональність.
З повагою та побажанням здоров'я Вам і членам Вашої родини Ірина Танцура, старший медичний реєстратор поліклініки №8
Валентина Валентина написав (ла) 15.06.2020 в 14:25:
Я житель ница Алексеевки, но декларацию на медобслуживание подписала в другой поликлинике (рядом с работой). Могу ли в этом случае продолжать лечиться в женской консультации Вашей поликлиники, где наблюдалась последние годы?
Спасибо за ответ.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Анно! Дякуємо за звернення. Наявність підписаної декларації дозволяє Вам звертатися на прийом до лікаря-гінеколога у будь-якій медичній установі України, яка має договір з Національною службою здоров’я України. Таким чином, відповідь на Ваше питання позитивна: Ви можете записатися на прийом до лікаря-гінеколога поліклініки №8, визначившись з персоналією лікаря.
Будемо раді надавати Вам медичну допомогу у нашому відділенні
Ольга Савенкова, завідувач жіночою консультацією поліклініки №8
Анна Анна написав (ла) 12.06.2020 в 09:55:
Скажите, у меня тест показал две полоски? Мне нужно приходить или надо ещё ждать до 8 недели?
Чтоб стать на учёт
Анна
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Анно! Візьміть до уваги, що огляд лікаря обов’язковий відразу після отримання позитивного тесту на вагітність. Дату взяття Вас на облік визначить лікар-кушер-гінеколог. Тож зверніться, будь-ласка, до жіночої консультації, не зволікаючи часу.
Ольга Савенкова, завідувач жіночою консультацією поліклініки №8
Андрей Андрей написав (ла) 04.06.2020 в 13:14:
Добрый день!
Как можно пройти тестирование на короновирус для плановой госпитализации?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановний Андрію!
У відповідності до вимог, встановлених МОЗ України, тестування на Covid-2019 може бути проведено у поліклініці при наявності консультаційного висновку медзакладу, у якому пацієнт збирається проходити планове оперативне лікування. Висновок має містити підтвердження про необхідність лікування, крім того, у документі повинен бути вказаним вид тестування.
Маючи відповідний документ, Ви повинні звернутися до лікаря-терапевта поліклініки, з яким заключено декларацію. Ваш лікар прийме рішення про можливість проведення тестування в амбулаторно-поліклінічних умовах.
Наталія Танько, заступник головного лікаря з ЦПМСД поліклініки №8
Анна Анна написав (ла) 29.05.2020 в 18:55:
Хочу выяснить, могу ли я записаться на прием к гинекологу. При этом я зарегистрирована в другой поликлинике и декларация подписана там же. То могу ли у вашей поликлинике наблюдаться в женской консультации? Проживаю на Алексеевке.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Анно! Наявність підписаної декларації дозволяє Вам звертатися на прийом до лікаря-гінеколога у будь-якій медичній установі України, яка має договір з Національною службою здоров’я України. Таким чином, відповідь на Ваше питання позитивна: Ви можете записатися на прийом до лікаря-гінеколога поліклініки №8, визначившись з персоналією лікаря.
Графік прийому на сайті поліклініки за посиланням:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d0%ba-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5%d0%bc%d0%b0/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d1%96%d0%ba-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b9%d0%be%d0%bc%d1%96%d0%b2-%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%96%d0%b2-%d0%b6%d1%96%d0%bd%d0%be%d1%87%d0%be%d1%97-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%81/?lang=ua
Ольга Савенкова, завідувачка жіночої консультації поліклініки №8
Т.В. Т.В. написав (ла) 28.05.2020 в 21:57:
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, сейчас сестрички делают внутривенные уколы на дому?
С уважением, Т.В.
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня!
З приводу Вашого питання повідомляємо, що струменеві внутрішьовенні ін'єкції (не краплинні) виконуються медпрацівниками поліклініки на дому. Попередньо зверніться, будь ласка, до лікаря-терапевта, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги.
Наталія Танько, заступник головного лікаря по ЦПМСД поліклініки №8
поликлиники №8
Светлана Светлана написав (ла) 10.05.2020 в 13:08:
Среди работников поликлиники преобладающее количество составляют женщины. Для нас, пациентов Вы - врачи и медицинские сестры, которые заботятся о здоровье своих многочисленных пациентов. Но параллельно с этим Вы еще и мамы, бабушки - заботливые, добрые, нежные.
Поздравляем с замечательным праздником - Днем Матери.
Будьте здоровы и счастливы! Знайте, что ВЫ ПРЕКРАСНЫ И ДОСТОЙНЫ ЛЮБВИ И ГЛУБОКОГО УВАЖЕНИЯ!
Раиса Раиса написав (ла) 28.04.2020 в 19:52:
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, как можно получить рецепты у врача Хагали А.А. для больного диабетом? По телефону дозвониться невозможно. Как же быть? Помогите пожалуйста.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Раїсо!
Для отримання рецепту на цукропонижуючі препарати по програмі "Доступні ліки" Вам необхідно записатися на прийом до лікаря-терапевта, з яким укладена декларація (через реєстратуру за телефоном 725-11-40, 725-11-41 або скористуватися онлайн-записом) та прийти на прийом у визначених час з карткою пацієнта.
Якщо Ви використовуєте препарати інсуліну, то рецепти на нього виписує лікар-ендокринолог, тож у таку разі треба звернутися до нього.
Причини факту відсутності комунікації у телефонному режимі з лікарем, про який Ви пишите, будуть з'ясовані.
Наталія Танько, заступник головного лікаря з ЦПМСД поліклініки №8
Ольга Ольга написав (ла) 26.04.2020 в 21:08:
Добрый день!
была на приеме у гинеколога Шаповаловой Елены Сергеевны.
Могли бы дать ее контакты для получения консультации?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Ольго!
З усіх питань медичного обслуговування у жіночій консультації поліклініки, пацієнти мають звертатися за телефоном 725-11-49. Фахівці відділення нададуть Вам необхідну допомогу.
Ольга Савенкова, завідувач жіночою консультацією поліклініки №8
Алина Алина написав (ла) 21.04.2020 в 16:32:
Здравствуйте. Возможно ли на данный момент заключить декларацию с врачом онлайн, без личного посещения поликлиники?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Аліно!
ВІдповідаємо на Ваше питання. Підписання декларацій на надання первинної медичної допомоги проводиться медзакладами у відповідності до наказу МОЗ України №503. Документом не передбачний варіант підпису декларації онлайн. Зазначається, що пацієнт має особисто звернутися до лікаря з цього приводу і завірити заповнену декларацію своїм підписом. Тож запрошуємо Вас до поліклініки.
Ви можете обрати лікаря-терапевта з числа тих, хто продовжує підписання декларацій - відомості на сторінці сайту за посиланням:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d1%81%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d0%be-%d0%b2%d1%80%d0%b0%d1%87%d0%b0-%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bf%d0%b5%d0%b2%d1%82%d0%b0%d1%85-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b8%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d0%bd/?lang=ua
Треба прийти у часи прийому обраного Вами лікаря та звернутися до нього, маючи с собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Процедура підписання необтяжлива і займає невелику кількість часу.
Прохання мати з собою захисну маску та бахіли.
Наталія Танько, заступник головного лікаря з ЦПМСД поліклініки №8
Олег Олег написав (ла) 08.04.2020 в 17:42:
Уважаемый админ , с Вашей помощью вопрос решен , отзыв с моего аккаунта отправляла Сиренко Л.В . это она была поражена и очень признательна Вашему врачу Васильеву Олегу Владимировичу .
Відповідь від адміністратора: admin
Ми вдячні Людмилі Володимирівні, яка написала позитивний відгук про нашого колегу Олега Володимировича Васильєва, і Вам, Олеже- за сприяння у його відправці.
Для кожного лікаря - велика честь довіра пацієнтів та вдячні слова за їх відповідальну важливу працю.
Завжди раді надати Вам необхідну медичну допомогу.
Бажаємо здоров'я та душевного спокою.
З повагою, команда КНП "МІська поліклініка №8" ХМР
Олег Олег написав (ла) 08.04.2020 в 12:18:
Я недавно оставил положительный отзыв о враче Васильеве Олег Владимировиче , прошло время , отзыв не появился , я так понял этот врач не по нраву вашей администрации , наверно по тому что он лечит больных , а не дерет с них деньги! Прошу дать мне ответ , иначе буду вынужден обращаться на горячую правительственную линия!
Відповідь від адміністратора: admin
Шановний Олеже!
Надайте, будь ласка, уточнення коли і у якій формі Ви подавали позитивний відгук-подяку лікарю гастроентерологу О.В. Васильєву (це був відгук на Гостьову сторінку, якщо лист, електронний лист- то на яку адресу?).
Справа в тому, що останнім часом на Гостьову сторінку була надіслана подяка на ім'я Олега Володимировича від пацієнтки Сіренко Л.В.. Цей відгук є на Гостьовій за наступним посиланням:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b3%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b5%d0%b2%d0%b0%d1%8f-%d0%ba%d0%bd%d0%b8%d0%b3%d0%b0/?lang=ua
З відгуком ознайомлена головний лікар поліклініки О.С. Чумаченко, кріт того, текст відгуку доведений до О.В. Васильєва.
Ми пишаємося тим, що у нашому колективі працюють професіонали своєї справи.
Тож дякуємо Вам за звернення і чекаємо уточнень, що дасть нам змогу більш вичерпно відповісти на порушене Вами питання.
Світлана Юрченко, адміністратор сайту поліклініки №8
Юлия Юлия написав (ла) 03.04.2020 в 20:55:
Добрый день! Подскажите пожалуйста , вчера 02.04, сдавала флюраграфию, можно ли получить копию анализа на электронную почта или в вайбер, лечащий врач Тернавская Ольга Юрьевна
спасибо
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Юліє Володимирівна!
Якщо пацієнт завчасно при проходженні обстеження повідомляє рентгенологу про бажання отримати результати аналізу на вайбер, то вони відправляються.
Ви це не зробити, тому зателефонуйте, будь ласка, лікарю-терапевту Терновській О.Ю., вона організує пересилку результатів обстеження. Можете зателефонувати з 9.00 до 12.00 у понеділок.
Ірина Танцура, старший медичний реєстратор
Юрий Юрий написав (ла) 03.04.2020 в 16:54:
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, как в условиях карантина действовать, чтобы получить рецепт на инсулин?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановний Юрію! Ситуація така: Національна служба здоров'я України повідомила, що бере на себе функції забезпечення пацієнтів препаратами інсуліну. Наразі вирішується питання фінансового забезпечення. Поліклініка очікує надання фінансування на ці потреби, сподіваємося, що кошти поступлять найближчим часом.
Вас буде повідомлено про можливість отримання рецепту на отримання необхідного Вам препарату.
Олександра Іговська, заступник головного лікаря з медичної частини
Сиренко Людмила Владимировна Сиренко Людмила Владимировна написав (ла) 02.04.2020 в 22:47:
Хочу искренне поблагодарить врача от Бога ,Васильева Олега Владимировича , внимание к больному умноженные на знания и опыт дают отличный результат , хочу поклонится этому доброму и внимательному человеку!
Татьяна Татьяна написав (ла) 31.03.2020 в 16:21:
добрый день,не могу записаться он-лайн на выписку инсулина, прийти не могу (из хаты сказали на время карантина не выходить, никуда не ездить).
запишите меня на какое-нибудь утро и сообщите мне время и дату, а дочь попутками уже доберется до Харькова заберет направление и пойдет в аптеку возьмет инсулин мне
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Тетяно Петрівно!
На жаль, в теперішній час відсутнє фінансування на безкоштовне отримання препаратів інсуліну, тож звертатися у поліклініку для виписки рецепту немає сенсу.
У разі відновлення фінансування на ці цілі пацієнти будуть повідомлені про можливість отримання рецептів від ендокринолога.
Олександра Іговська, заступник головного лікаря з медичної частини

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222