Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

 При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. користувачі можуть безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
ТатьянаТатьяна написав (ла) 12.08.2019 в 12:24:
Занимаемся аквааэробикой в оздоровительном центре поликлиники уже не первый год, очень довольны. Хороший тренер, прекрасные условия, удобно добираться.
Заходили посмотреть отремонтированный бассейн. Он просто замечательный! Спасибо всем, кто сделал эту красоту!
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Тетяно! Дуже вдячні Вам за позитивну оцінку нашої роботи. Ми дійсно пишаємося тим, що наша поліклініка може запропонувати мешканцям Олексіївки комплекс послуг відділення відновного лікування, у тому числі й заняття у басейні та залі ЛФК.
Робимо все, аби підтримувати матеріально-тенічну базу у належному стані та вишукуємо можливості для її вдосконалення. Приємно,коли ці зусилля не залишаються непоміченими людьми, задля яких ми працюємо.
Запрошуємо Вас продовжити заняття, які припали Вам до вподоби, зміцнюють здоров'я та додають доброго настрою.
Олена Чумаченко, головний лікар КНП "МІська поліклініка №8"
АннаАнна написав (ла) 29.07.2019 в 09:56:
Добрый день! Могу ли я получить результаты маммограммы на электронную почту?
Відповідь від адміністратора: admin
Вітаємо, Анно! Вже близько місяця наші пацієнти мають можливість отримувати результати мамографічного дослідження на свою електронну пошту.
Для цього треба залишити електронну адресу при відвідуванні кабінету мамографії і попередити про своє бажання отримати результати на електронку. Висновок про дослідження направляється на вказану адресу.
Дякуємо, що Ви користуєтеся послугами нашої поліклініки. Бажаємо здоров'я.
Юлія Мальована, лікар-рентгенолог КНП "МП №8" ХМР
АлександраАлександра написав (ла) 25.07.2019 в 22:50:
врач — ревмотолог Половинка С. Н. — с 15.07 по 14.08 отсутствует, обращаться к участковым терапевтам.
Исправьте ошибку на сайте: ревмАтолог
Відповідь від адміністратора: admin
Олександро, вдячні Вам за звернення.
Технічну помилку, на яку Ви вказали, ліквідовано. Нам приємні Ваша увага до сайту поліклініки і намагання зробити його кращим.
З повагою, Світлана Юрченко, адміністратор сайту
ЛюдмилаЛюдмила написав (ла) 24.07.2019 в 13:32:
Согласна с предыдущим автором. Прекрасная поликлиника, хорошие врачи, хорошее отношение к пациентам! Дневной стационар- просто супер! Запись на прием по интернету- ни очередей, ни толкотни в коридорах!
АлевтинаАлевтина написав (ла) 19.07.2019 в 17:28:
Поликлиника находится в самом населенном районе города, обслуживает большое количество людей. На протяжении многих лет активно развивается: делаются ремонты, обновляется мебель, вводится новое медицинское оборудование и новые лечебные технологии. Видно, что руководство поликлиники заботится о рейтинге, репутации и востребованности учреждения. Медицинская помощь в поликлинике разноплановая, от обычного терапевта до бассейна. Кстати, бассейн всегда чистый. Есть вопросы по общению персонала с пациентами, но...это человеческий фактор... В остальном-- рекомендую.
ЮлияЮлия написав (ла) 16.07.2019 в 12:49:
Подписала декларацию с врачом терапевтом Хагали Адэль Али. Очень хороший хороший, душевный специалист. Во время беременности приходила несколько раз на прием. Врач очень внимательный, отзывчивый, никогда ни в чем не отказывал. Очень тактичный и компетентный.
ЛидияЛидия написав (ла) 15.07.2019 в 21:17:
Хочу выразить благодарность врачу терапевту Перхун Виктории Николаевне, за ее внимание, отзывчивость – это Врач от Бога. Огромное ей спасибо
Лидия Ивановна Гармаш
ЛюдмилаЛюдмила написав (ла) 05.07.2019 в 16:56:
Добрый день! Подскажите пожалуйста стоимость процедуры душ Шарко. И где расположен прайс на услуги поликлиники. Все мы знаем, что бюджета медучреждений на услуги физиотерапии, реабилитационные, бассейна, водолечебницы недостаточно. Поэтому и вопрос, где опубликован прайс?
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня, Людмило!
Як Ви знаєте, наразі триває процес реформування медичної галузі. Остаточного переліку медичних послуг, які надаватимуться платно та безкоштовно ще не затверджено, тож прайс-лист на них лише у розробці і буде опублікований на сайті після затвердження.
Як Ви слушно зазначаєте, бюджетного фінансування на діяльність та розвиток медзакладу у повному обсязі недостатньо, і адміністрація вимушена звертатися до пацієнтів з проханням внести благодійні внески, щоб мати змогу своєчасно ремонтувати та робити профілактику обладнання тощо.
Душ Шарко - це одна з процедур, яка відпускається у відділенні відновного лікування поліклінки. За необхідності пройти цей курс, звертайтеся до медпрацівників відділення за телефоном 725-11-43.
З повагою, Олена Чумаченко, головний лікар КНП "МП №8" ХМР
ЛюдмилаЛюдмила написав (ла) 04.07.2019 в 16:03:
Здравствуйте! К сожалению не могу присоединиться к многочисленным выражениям благодарности коллективу вашей поликлиники после посещения офтальмолога. В связи с тем, что было одинаковое количество пациентов с записью( за 2 недели!) и без записи(сотрудники приводили знакомых, беременные и т.д.), осмотр был проведен быстро и недостаточно внимательно, из-за дефицита времени у врача.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Людмило! Приносимо вибачення за доставлені Вам незручності.
Справа у тому, що триває період літньої відпускної компанії і лікарі, які залищаються на роботі, працюють з більшим навантаженням, що, на жаль, не виключає певні збої у ході прийомів.
Впевнена, що у звичному режимі подібні випадки не спостерігатимуться.
Олена Чумаченко, головний лікар КНП "МП №8" ХМР
ОльгаОльга написав (ла) 02.07.2019 в 14:11:
Добрый день! Убедительная просьба: поставьте в первую очередь гинекологию на установку кондиционера. А то получается картина следующая: 95% пациенток в гинекологии - это беремяшки. В такую жару это жизненно необходимо. Спасибо за понимание! С ув. пациентка Шопик О.А. (36недель беременности)
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Ольго! Дякуємо за звернення і порушення важливого питання. На жаль, бюджетним фінансуванням на поточний рік не передбачено обладнання кондиціонерами жіночої консультації. За появи фінансових можливостей кондиціонери будуть встановлюватися в першу чергу у приміщеннях жіночої консультації: а саме в долікарняному кабінеті, де проходять первинний огляд вагітні жінки.
Олена Чумаченко, головний лікар КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
СветланаСветлана написав (ла) 01.07.2019 в 13:12:
Здравствуйте! Мне кажется, не корректно отвечать на украинском языке, когда вопрос задан на русском. К примеру - если вам поступил вопрос на английском языке, вы наверняка постараетесь ответить на английском. Так почему вы нас русскоговорящих пациентов так ущемляете?
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Світлано! Вдячні Вам за звернення. По суті піднятого Вами питання маємо нагадати, що у відповідності до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», саме українська мова вважається домінуючою у низці сфер, включаючи медичну галузь. Статтею 33 названого закону передбачено, що мовою у сфері охорони здоров’я, медичної допомоги та медичного обслуговування є державна мова.
Відповіді на звернення громадян, які надсилаються на Гостьову сторінку сайту поліклініки, надають посадові особи, тож вони подаються українською мовою.
При цьому, як зазначено, у приведеній статті, медичними працівниками можете бути використана інша мова на прохання особи, яка звертається за наданням медичної допомоги чи послуг з медичного обслуговування. Її персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін.
Виходячи з побажання, з яким Ви звернулися, приводимо цю відповідь і російською мовою.
Світлана Юрченко, адміністратор сайту КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

Уважаемая Светлана! Благодарим Вас за обращение. По сути поднятого Вами вопроса должны напомнить, что в соответствии с Законом Украины «Об обеспечении функционирования украинского языка как государственного», именно украинский язык считается доминирующей в ряде сфер, включая медицинскую отрасль. Статьей 33 названного закона предусмотрено, что языком в сфере здравоохранения, медицинской помощи и медицинского обслуживания является государственный язык.
Ответы на обращения граждан, поступающие на гостевую страницу сайта поликлиники, предоставляют должностные лица, поэтому они даються на украинском языке.
При этом, как указано, в приведенной статье, медицинскими работниками можете быть использован другой язык по просьбе лица, обратившегося за медицинской помощью или услугой по медицинскому обслуживанию. Его персональное обслуживание может осуществляться также на другом языке, приемлемом для сторон.
Светлана Юрченко, администратор сайта КНП «Городская поликлиника №8» ХГС
PashaPasha написав (ла) 29.06.2019 в 12:41:
Здравствуйте. Может ли взрослый человек (девушка, 21 год) научиться у вас плавать и в какую цену это будет стоить? Спасибо.
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня!
З приводу Вашого питання відповідаємо наступне.
У басейні проводиться навчання плаванню, в тому числі і дорослих людей.
Всю конкретну інформацію Ви можете отримати за телефоном 097-205-10-87 у представника школи плавання "Олімп", яка орендує басейн поліклініки.
Але, на жаль, у даний час в басейні проводиться капітальний ремонт, відповідно він не працює. Можливі терміни відновлення роботи - вересень 2019 року.
Катерина Ломтєва, інструктор лікувальної фізкультури
ЕвгенияЕвгения написав (ла) 22.06.2019 в 16:14:
Добрый день!
подскажите, могу ли я обслуживаться в вашей поликлинике, если проживаю и прописана в другом районе? Что нужно для заключения декларации с врачом? Спасибо
Відповідь від адміністратора: admin
Вітаємо Вас, шановна Євгеніє!
Обрати поліклініку, де Вам буде надаватися первинна медична допомога, Ви можете на свій розсуд. При бажанні можете обслуговуватися у нашому медичному закладі. Дякуємо Вам за Ваш вибір.
Для підписання декларації, перш за все, слід визначитися у кого з лікарів-терапевтів Ви будете лікуватися, та звернутися до нього на прийом.
З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та Ваш мобільний телефон.
Наталія Танько, заступник головного лікаря з роботи Центру ПМСД
НатальяНаталья написав (ла) 14.06.2019 в 18:55:
Огромное спасибо Хирургу- Годину Михаилу Дмитриевичу за своевременную и профессиональную помощь моему отцу. А также Травматологу- Васильковской Ольге Павловне и медсестре Анастасии.
ГалинаГалина написав (ла) 14.06.2019 в 11:41:
Присоединяюсь к поздравлениям с ДНЕМ МЕДИЦИНСКОГО РАБОТНИКА! Большая благодарность всем врачам и медсестрам поликлиники!
Желаю выстоять в сложный период перемен и реформирования, сохраняя свои лучшие качества.
Искренние пожелания здоровья, процветания, перемен к лучшему!
alekcalekc написав (ла) 13.06.2019 в 09:18:
Общепризнано, что профессия медицинского работника по праву является одной из самых уважаемых в обществе. Каждый из нас на протяжении своего жизненного пути многократно обращается к врачам, медсестрам и всегда надеется на эффективную помощь себе, своим родным и близким. Нередко мы видим во враче почти небожителя, на которого смотрим с верой и большой надеждой. В таких ситуациях к нам приходит понимание того, насколько весома эта профессия, и как важно, когда ее представители в ходе своей карьеры достигают не только профессиональных высот, но и сохраняют лучшие человеческие качества: сострадание, милосердие, умение понять, поддержать, убедить.
Симбиоз этих качеств присущ многим медработникам нашей поликлиники №8. Безмерно рады, что в такое непростое время у пациентов есть возможность обратиться к ним за медицинской помощью и получить ее на достойном уровне.
Спасибо всем врачам и медицинским сестричкам поликлиники, которые помогает нам поддерживать здоровье! Спасибо руководителям и в первую очередь главному врачу Елене Станиславовне Чумаченко за добросовестную работу, неумение почивать на лаврах, за постоянное стремление сделать больше и лучше.
Оставайтесь лучшими! Будьте здоровыми, счастливыми, удачливыми. Мы с Вами!
АлинаАлина написав (ла) 12.06.2019 в 19:52:
Сердечні вітання з професійним святом усім медичним працівникам поліклініки, яку ми, пацієнти, справедливо вважаємо КРАЩОЮ у нашому місті!
Міцного всім здоров’я, плідної професійної діяльності, нових досягнень, добробуту та простого людського щастя.
ВероникаВероника написав (ла) 11.06.2019 в 21:53:
Добрый день , как я могу попасть к фтизиатру ?
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня, Вероніко!
Лікар-фтізіатр проводить прийом вагітних жінок у поліклініці №8 один-два рази на місяць. Відомості про дату та час прийому подаються на сайті за посиланням:
http://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d0%ba-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5%d0%bc%d0%b0/%d0%b8%d0%b7%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d0%b2-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d1%85-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5%d0%bc%d0%b0-%d0%b2%d1%80%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%b9-%d0%b8-%d0%b4/?lang=ru
Номер кабінету та поточну дату прийому можна з'ясувати у долікарняному кабінеті жіночої консультації (тел. 725-11-49) або у реєстратурі поліклініки (телефони 725-11-40, 725-11-41).
Усі інші пацієнти за необхідності маєть звертатися безпосередньо до Харківського обласного протитуберкульозного диспансеру №7 (пр. Московський, 197, телефон для довідок: 738-70-76).
З повагою, Ірина Танцура, ст. медичний реєстратор КНП "МП №8" ХМР
ЕкатеринаЕкатерина написав (ла) 09.06.2019 в 16:24:
Мне надо выяснить, проводятся ли в вашей поликлинике медосмотры, куда обращаться, если проводятся.
Відповідь від адміністратора: admin
Шановна Катерино! У нашій поліклініці працює комісія з проведення первинних медичних оглядів по договорах для жителів Олексіївського мікрорайону Шевченківського району м. Харкова, а також по проведенню періодичних профоглядів для жителів інших адміністративних районів міста за наявності відповідного договору підприємства (організації) з поліклінікою..
З направленням підприємства (організації) слід звернутися до кабінету медоглядів (кабінет №306, 3-й поверх), де Ви отримаєте обхідний лист з переліком фахівців, у яких потрібно пройти обстеження, та направлення на лабораторні дослідження.
Ольга Улибіна, лікар-терапевт, фахівець кабінету медоглядів КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Келлерман Лариса ИвановнаКеллерман Лариса Ивановна написав (ла) 04.06.2019 в 20:56:
Хочу поблагодарить своего врача Задолинную Оксану Анатольевну и её медсестру Наталью за внимательность и терпение ко мне. Уже много лет разумно и квалифицированно решает все мои проблемы. Респект!

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222