ГРАФІК РОБОТИ ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Увага!    Графік роботи підрозділів містить оперативну інформацію про зміни на поточний тиждень. Просимо враховувати їх при плануванні візиту до поліклініки.

РЕНТГЕН-ДІАГНОСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ 

№ кабінету вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
  704 7-й поверх рентгеноскопия ЖКТ   8.00 – 10.0  8.00 – 10.00 8.00 – 10.00 8.00 – 10.00 8.00 – 10.00
704 7-й поверх  Кабінет рентген-досліджень (рентгенограма грудної клітини, кістково-суглобової системи, придаткових пазух носа) 10.00 – 13.00 14 – 17.00           10.00 – 13.00 14 – 17.00                       10.00 – 13.00 14 – 17.00                     10.00 – 13.00 14 – 17.00    

 

             
10.00 – 13.00 14 – 17.00                  
702 7-й поверх   Кабінет мамографії 11.30-13.00 13.30 – 16.00  10.30-13.00 13.30  15.00  11.30-13.00 13.30 – 16.00  10.30-13.00 13.30 – 15.00 11.30-13.00 13.30 – 16.00 
111 1-й поверх  Кабінет флюорографії  З 8.01 графік роботи кабінету уточнювати у інформатора   08.30- 13.00 13.30-18.00    

08.00- 13.00

13.30- 17.00

             
  08.30- 13.00 13.30-18.00                      

08.00- 13.00

13.30- 17.00

                 
08.30- 13.00 13.30-18.00 

Увага! Обстеження проводиться за направленням лікаря. 

МЕДИЧНА КОМІСІЯ З ОФОРМЛЕННЯ САНІТАРНИХ КНИЖОК

№ кабінету Ф.І.П. лікаря понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
306 3-й поверх Улибіна Ольга Леонідівна 13.00 – 17.00   8.00 – 12.00     13.00 – 13.00       10.00 – 14.00         8.00 – 11.00  
306 3-й поверх Колеснік Ірина Володимирівна (медсестра)
                     

ДОЛІКАРНЯНИЙ КАБІНЕТ

кабінету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
227 2-й поверх Долікарняний кабінет   12.00 – 19.00         8.00 – 16.00         12.00 – 19.00       8.00 – 16.00         12.00 – 19.00      
       

КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

кабінету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
317 3-й поверх Клінічний аналіз крові Згортання крові Підрахунок тромбоцитів РМП   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   –
317 3-й поверх Загальноклінічний аналіз сечі Добовий аналіз сечі на цукор Анализ сечі по Нечипоренко Аналіз сечі за Зимницьким   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00     –
311 3-й поверх Кал на яйця глист Копрограма Кал на приховану кров   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   –
311 3-й поверх Аналіз мокротиння клінічний Аналіз мокротиння на туберкульоз 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00   –
315   Глюкоза крові Кров на РМП 07.00 – 9.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00
217 2-й поверх Ревмопроби Амілаза крові Білірубин Сечова кислота Печінкові проби Ниркові проби Коагулограма МНО Протормбін   –   08.00 – 09.30   –   08.00 – 09.30   –   –
217 Ліпідний спектр Холестерин Ліпопротеіди 08.00 – 09.30 08.00 – 09.30 08.00 – 09.30
217 2-й поверх Аналіз на групу крові і резус належність RW 08.00 – 13.00 09.40 – 13.00 08.00 – 13.00 09.40 – 13.00 08.00 – 13.00   —
217 Антитіла до гепатитів В і С 08.00 – 11.00 09.40 – 11.00 08.00 – 11.00 09.40 – 11.00 08.00 – 11.00
217 Дослідження на ВІЛ 08.00 – 13.00 09.40 – 13.00
   

ПРОЦЕДУРНИЙ КАБІНЕТ

№ каб Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
215 2-й поверх Процедурний (маніпуляційний) кабінет 08.00 – 11.0012.00- 18.00 08.00 – 11.00 12.00 -18.00 08.00 – 11.00 12.00 -18.00 08.00 – 11.00 12.00 -18.00 08.00 – 11.0012.00 -18.00 08.00 – 11.00 12.00 -15.00
 

ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ

№ кабінету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
412 4-й поверх Процедурний кабінет жіночої консультації 08.00 – 13.00 13.30 -19.00 08.00- 13.00 13.30 – 19.00 08.00 – 13.00 13.30 -19.00 08.00 – 13.00 13.30 -19.00 08.00 – 13.00 13.30 – 19.00

КАБІНЕТ УЗД У ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ  

№ кабінету Ф.І.П. лікаря понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
401 4-й поверх Чорна Тетяна Павлівна  

12.00 – 14.00

 

09.00 – 13.00

401 4-й поверх Шаповалова Олена Сергіївна 14.00 – 17.00    
401 4-й поверх Кісєльова Тетяна Валентинівна

14.00- 17.00 

   

12.00- 15.00

 

 

401 4-й поверх Захарченко Ірина Анатолівна 09.00 – 12.00

ОГЛЯДОВИЙ КАБІНЕТ У ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ

№ кабінету П.І.Б. лікаря понеділок вівторок середа четвер п’ятница субота
417 4-й этаж Міненко Оксана Миколаївна 14.00-19.00   9.00- 14.00  14.00- 19.00 9.00 – 14.00  
417 4-й поверх Кордюк Зоя Петрівна   08.00 – 13.00  з 19.11  відсутня      14.00- 19.00 з 19.11  відсутня    08.00 – 13.00 з 19.11  відсутня        14.00-19.00 з 19.11  відсутня   
               

ВІДДІЛЕННЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ

№ кабінету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
610 6-й поверх   Кабінет фізіопроцедур  08.00 – 13.0014.00- 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.0014.00 – 18.00
601 606 6-й поверх Кабінет і зал лікувальної фізкультури 13.00 – 19.00 08.00 – 14.00 13.00 – 19.00 08.00 – 14.00 13.00 – 19.00
226 2-й поверх Запис за тел.: 725-11-43 Басейн, Фітобочка  08.00 – 19.00 басейн з 2.1 по 8.01 не працює   08.00 – 19.00 басейн з 2.1 по 8.01 не працює    – 08.00 – 19.00 басейн з 2.1 по 8.01 не працює    –
105 1-й поверх Душ Шарко, циркулярний душ, підводний душ- масаж, інгаляції, кисневі коктейлі, парафінотерапія 08.00 – 13.00 14.00 – 16.00 08.00 – 13.00 14.00 – 16.00 08.00 – 13.00 14.00 – 16.00 08.00 – 13.00 14.00 – 16.00 08.00 – 13.0014.00 – 16.00
Запис у каб.№611 Кабінет масажу 08.00 – 13.0014.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.0014.00 – 18.00
   

Кабінет спелеотерапії (соляна шахта)  кабінет №112 (1-й поверх). Запис у лікаря. Попередній запис в групи по тел: 725-11-43.

ВІДДІЛЕННЯ  ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

№ кабінету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
304 3-й поверх Електро- кардіограма 08.00 – 13.00 13.30 – 18.00       08.00 – 13.00 13.30 – 18.00   08.00 – 13.00 13.30 – 18.00   08.00 – 13.00 13.30 – 18.00     08.00 – 13.00 13.30 – 18.00    

Виїзд медпрацівників для зняття ЕКГ (електрокардіограми) на дому здійснюється по вівторках з 9.00 до 13.00. Попередній запис в кабинеті №304 при наявності направлення лікаря щодня з 8.00 до 18.00, вихідний – субота, неділя.

КАБІНЕТ УЗД (УЛЬТРАЗВУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ)  

№ кабінету Ф.І.П. лікаря понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
707 7-й поверх Рижов Костянтин Семенович   08.30 – 13.30  

  13.30 – 18.30         08.30 – 13.30       13.30 – 18.30         08.30 – 13.30
707 7-й поверх Болібок Марина Сергіївна 13.30 – 18.30       08.30 – 13.30       13.30 – 18.30       08.30 – 13.30       13.30 – 18.30    
707 7-й поверх Іговський Сергій Станіславович   09.00 – 14.00

Прийом пацієнтів здійснюється за направленням лікаря згідно попереднього запису. Попередній запис в кабінетеі №101 (1 поверх) понеділок – п`ятниця з 8.00 до 19.00.

КАБІНЕТ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТІКИ

№ кабінету Ф.І.П. лікаря понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
502 5-й поверх Улєсова Галина Василівна 10.00 – 14.00      

10.00 – 14.0о   10.00 – 14.00    

15.00-18.00     10.00 – 14.00    
502 5-й поверх Бубєльова Ірина Григорівна 15.00-18.00 8.01 не працює       09.00 – 12.00          

Увага! Прийом пацієнтів здійснюється за направленням лікаря.

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222