ГРАФІК РОБОТИ ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ
Увага! Графік роботи підрозділів містить оперативну інформацію про зміни на поточний тиждень. Просимо враховувати їх при плануванні візиту до поліклініки.
РЕНТГЕН-ДІАГНОСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ
№ кабінету | вид обстеження | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
704 7-й поверх |
рентгеноскопия ЖКТ | 8.00 – 10.0 |
8.00 – 10.00 | 8.00 – 10.00 | 8.00 – 10.00 | 8.00 – 10.00 |
– |
704 7-й поверх |
Кабінет рентген-досліджень (рентгенограма грудної клітини, кістково-суглобової системи, придаткових пазух носа) | 10.00 – 13.00
14 – 17.00
|
10.00 – 13.00
14 – 17.00
|
10.00 – 13.00 14 – 17.00
|
10.00 – 13.00
14 – 17.00
|
10.00 – 13.00
14 – 17.00
|
– |
702 7-й поверх |
Кабінет мамографії |
11.30-13.00 13.30 – 16.00 |
10.30-13.00 13.30 – 15.00 |
11.30-13.00 13.30 – 16.00 |
10.30-13.00 13.30 – 15.00 |
11.30-13.00 13.30 – 16.00 |
– |
111 1-й поверх |
Кабінет флюорографії
З 8.01 графік роботи кабінету уточнювати у інформатора
|
08.30- 13.00 13.30-18.00 |
08.00- 13.30-
|
08.30-
|
08.00- 13.30-
|
08.30- 13.00 13.30-18.00 |
Увага! Обстеження проводиться за направленням лікаря.
МЕДИЧНА КОМІСІЯ З ОФОРМЛЕННЯ САНІТАРНИХ КНИЖОК
№ кабінету | Ф.І.П. лікаря | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
306 3-й поверх |
Улибіна Ольга Леонідівна | 13.00 – 17.00 |
8.00 – 12.00
|
13.00 – 13.00
|
10.00 – 14.00
|
8.00 – 11.00
|
– |
306 3-й поверх |
Колеснік Ірина Володимирівна (медсестра) |
– |
ДОЛІКАРНЯНИЙ КАБІНЕТ
№ кабінету |
Вид обстеження | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
227 2-й поверх |
Долікарняний кабінет
|
12.00 – 19.00
|
8.00 – 16.00
|
12.00 – 19.00
|
8.00 – 16.00
|
12.00 – 19.00
|
КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ
№ кабінету |
Вид обстеження | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
317 3-й поверх |
Клінічний аналіз крові Згортання крові Підрахунок тромбоцитів РМП |
07.00 – |
07.00 – 09.00 |
07.00 – 09.00 |
07.00 – 09.00 |
07.00 – |
– |
317 3-й поверх |
Загальноклінічний аналіз сечі Добовий аналіз сечі на цукор Анализ сечі по Нечипоренко Аналіз сечі за Зимницьким |
07.00 – 09.00 |
07.00 – 09.00 |
07.00 – 09.00 |
07.00 – 09.00 |
07.00 – |
– |
311 3-й поверх |
Кал на яйця глист Копрограма Кал на приховану кров |
07.00 – 09.00 |
07.00 – 09.00 |
07.00 – 09.00 |
07.00 – 09.00 |
07.00 – |
– |
311 3-й поверх |
Аналіз мокротиння клінічний Аналіз мокротиння на туберкульоз |
07.00 – 09.00 | 07.00 – 09.00 | 07.00 – 09.00 | 07.00 – 09.00 | 07.00 – 09.00 |
– |
315
|
Глюкоза крові Кров на РМП |
07.00 – 9.00 | 07.00 – 09.00 | 07.00 – 09.00 | 07.00 – 09.00 | 07.00 – 09.00 |
– |
217 2-й поверх |
Ревмопроби Амілаза крові Білірубин Сечова кислота Печінкові проби Ниркові проби Коагулограма МНО Протормбін |
– |
08.00 – 09.30 |
– |
08.00 – 09.30 |
– |
– |
217 | Ліпідний спектр Холестерин Ліпопротеіди |
08.00 – 09.30 | 08.00 – 09.30 | – | 08.00 – 09.30 | – | – |
217 2-й поверх |
Аналіз на групу крові і резус належність RW |
08.00 – 13.00 |
09.40 – 13.00 | 08.00 – 13.00 | 09.40 – 13.00 | 08.00 – 13.00 |
— |
217 | Антитіла до гепатитів В і С | 08.00 – 11.00 |
09.40 – 11.00 | 08.00 – 11.00 | 09.40 – 11.00 | 08.00 – 11.00 |
– |
217 | Дослідження на ВІЛ | 08.00 – 13.00 |
09.40 – 13.00 | – | – | – | – |
ПРОЦЕДУРНИЙ КАБІНЕТ
№ каб | Вид обстеження | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
215 2-й поверх |
Процедурний (маніпуляційний) кабінет |
08.00 – 11.0012.00- 18.00 |
08.00 – 11.00
12.00 -18.00 |
08.00 – 11.00
12.00 -18.00 |
08.00 – 11.00
12.00 -18.00 |
08.00 – 11.0012.00 -18.00 |
08.00 – 11.00
12.00 -15.00 |
ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ
№ кабінету |
Вид обстеження | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
412 4-й поверх |
Процедурний кабінет жіночої консультації | 08.00 – 13.00
13.30 -19.00 |
08.00- 13.00
13.30 – 19.00 |
08.00 – 13.00
13.30 -19.00 |
08.00 – 13.00
13.30 -19.00 |
08.00 – 13.00
13.30 – |
– |
КАБІНЕТ УЗД У ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ
№ кабінету | Ф.І.П. лікаря | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
401 4-й поверх |
Чорна Тетяна Павлівна |
12.00 – 14.00 |
09.00 – 13.00 |
– | – | – | – |
401 4-й поверх |
Шаповалова Олена Сергіївна |
14.00 – 17.00
|
– | –
|
– | ||
401 4-й поверх |
Кісєльова Тетяна Валентинівна |
– | – |
14.00-
|
– |
12.00-
|
– |
401 4-й поверх |
Захарченко Ірина Анатолівна |
– | – | – | – | – | 09.00 – 12.00 |
ОГЛЯДОВИЙ КАБІНЕТ У ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ
№ кабінету | П.І.Б. лікаря |
понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятница | субота |
417 4-й этаж |
Міненко Оксана Миколаївна |
14.00-19.00
|
9.00- 14.00 |
14.00- 19.00 |
9.00 – 14.00 | ||
417 4-й поверх |
Кордюк
Зоя Петрівна |
08.00 – 13.00 з 19.11 відсутня
|
14.00- 19.00 з 19.11 відсутня |
08.00 – 13.00 з 19.11 відсутня
|
14.00-19.00
з 19.11 відсутня
|
ВІДДІЛЕННЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ
№ кабінету | Вид обстеження | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
610 6-й поверх |
Кабінет фізіопроцедур | 08.00 – 13.0014.00- 18.00 |
08.00 – 13.00
14.00 – 18.00 |
08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 |
08.00 – 13.00
14.00 – 18.00 |
08.00 – 13.0014.00 – 18.00 |
– |
601 606 6-й поверх |
Кабінет і зал лікувальної
фізкультури |
13.00 – 19.00 | 08.00 – 14.00 | 13.00 – 19.00 | 08.00 – 14.00 | 13.00 – 19.00 | – |
226 2-й поверх Запис за тел.: 725-11-43 |
Басейн, Фітобочка | 08.00 – 19.00
басейн з 2.1 по 8.01 не працює
|
08.00 – 19.00
басейн з 2.1 по 8.01 не працює
|
– | 08.00 – 19.00
басейн з 2.1 по 8.01 не працює
|
– | |
105 1-й поверх |
Душ Шарко, циркулярний душ, підводний душ- масаж, інгаляції, кисневі коктейлі, парафінотерапія | 08.00 – 13.00
14.00 – 16.00 |
08.00 – 13.00
14.00 – 16.00 |
08.00 – 13.00
14.00 – 16.00 |
08.00 – 13.00
14.00 – 16.00 |
08.00 – 13.0014.00 – 16.00 |
– |
Запис у каб.№611 | Кабінет масажу | 08.00 – 13.0014.00 – 18.00 |
08.00 – 13.00
14.00 – 18.00 |
08.00 – 13.00
14.00 – 18.00 |
08.00 – 13.00
14.00 – 18.00 |
08.00 – 13.0014.00 – 18.00 |
– |
Кабінет спелеотерапії (соляна шахта) кабінет №112 (1-й поверх).
Запис у лікаря. Попередній запис в групи по тел: 725-11-43.
ВІДДІЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ
№ кабінету | Вид обстеження | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
304 3-й поверх |
Електро- кардіограма |
08.00 – 13.00
13.30 – 18.00
|
08.00 – 13.00
13.30 – 18.00
|
08.00 – 13.00
13.30 – 18.00
|
08.00 – 13.00
13.30 – 18.00
|
08.00 – 13.00
13.30 – 18.00
|
Виїзд медпрацівників для зняття ЕКГ (електрокардіограми) на дому здійснюється по вівторках з 9.00 до 13.00. Попередній запис в кабинеті №304 при наявності направлення лікаря щодня з 8.00 до 18.00, вихідний – субота, неділя.
КАБІНЕТ УЗД (УЛЬТРАЗВУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ)
№ кабінету | Ф.І.П. лікаря | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
707 7-й поверх |
Рижов Костянтин Семенович |
08.30 – 13.30
|
13.30 – 18.30
|
08.30 – 13.30
|
13.30 – 18.30
|
08.30 – |
– |
707 7-й поверх |
Болібок Марина Сергіївна |
13.30 – 18.30
|
08.30 – 13.30
|
13.30 – 18.30
|
08.30 – 13.30
|
13.30 – 18.30
|
– |
707 7-й поверх |
Іговський Сергій Станіславович |
– | – | – | – | 09.00 – 14.00 |
Прийом пацієнтів здійснюється за направленням лікаря згідно попереднього запису. Попередній запис в кабінетеі №101 (1 поверх) понеділок – п`ятниця з 8.00 до 19.00.
КАБІНЕТ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТІКИ
№ кабінету | Ф.І.П. лікаря | понеділок | вівторок | середа | четвер | п`ятниця | субота |
502 5-й поверх |
Улєсова Галина Василівна |
10.00 – 14.00
|
10.00 – 14.0о
|
10.00 – 14.00
|
15.00-18.00
|
10.00 – 14.00
|
– |
502 5-й поверх |
Бубєльова Ірина Григорівна |
15.00-18.00
8.01 не працює
|
09.00 – 12.00
|
– | – | ||
Увага! Прийом пацієнтів здійснюється за направленням лікаря.