ГІДРОМАСАЖ – ЧУДОВИЙ ВОДНИЙ ЕЛІКСИР ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

У відділенні відновного лікування КНП «Міська поліклініка №8» ХМР надається широкий спектр лікувальних та профілактичних медичних послуг. Одна з найбільш затребуваних – гідромасаж. Ця ефективна  водна процедура показана не лише при лікуванні певних захворювань, але і як профілактичний оздоровчий захід.

Нещодавно у поліклініці було оновлено обладнання для проведення гідромасажу. Тепер він виконується на новому апараті AQUA OPTIMUM. Це пристрій здатний створювати і струменевий, і бульбашковий потік води різної інтенсивності. Перший добре опрацьовує м’язи, надає заряд енергії та бадьорості; другий – розслаблює, знімає напругу.

При водному масажі потоки повітря пропускають крізь спеціальні форсунки, які продукують дрібні бульбашки. Таким чином, організм людини отримує терапевтичний вплив комбінацією двох елементів – водою та повітрям. Вода при цьому має комфортну температуру, що сприяє розслабленню.

За рахунок досягнення повного розслаблення м’язових волокон у ході проведення процедури гідромасажу стимулюється кровообіг, завдяки чому поліпшується обмін речовин, активізуються трофічні процеси, швидше розсмоктуються гематоми і набряки.

Гідромасаж успішно застосовується в лікувальних цілях при низці захворювань. Основними показаннями для гідромасажу є:

  • Проблеми опорно-рухового апарату.
  • Підвищена вага, метаболічні порушення, целюліт.
  • Астенічний синдром, порушення сну.
  • Вегето-судинна дистонія.
  • Проблеми у функціонуванні периферичної нервової системи (нейропатії).

При використанні гідромасажу в якості додаткового засобу при проблемах опорно-рухового апарату, досягається прискорене відновлення рухових функцій; під впливом струменів води поліпшується стан м’язової та кісткової маси.

Людям, які страждають від безсоння і стресів, ця процедура допомагає розслабитися і знайти спокій. Позитивний ефект досягається завдяки температурі води.

Гідромасаж корисний для тих, хто має надлишкову вагу або страждає ожирінням, оскільки масаж під водою сприяє прискореному спалюванню жирів та активізує лімфатичну і венозну циркуляцію.

Лікують гідромасажем і целюліт (він є однією із складових комплексного лікування).

Процедуру гідромасажу в поліклініці №8 виконують кваліфіковані медичні працівники. Призначення на гідромасаж робить лікуючий лікар або фахівці відділення відновного лікування. Звертатися до кабінетів №№102, 103 (1-й поверх). Довідки за телефоном +38050-190-3533

Яна ДЕМКОВСЬКА, завідуюча відділенням відновного лікування КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

DSC 1001
DSC 1825
DSC 1002
DSC 1003
DSC 1004 1
DSC 1837
DSC 1838
DSC 1839.
DSC 1839
DSC 1840
DSC 1841
DSC 1842

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222