ЗМІНЕНО ПОРЯДОК НАДАННЯ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ВУЗЬКОПРОФІЛЬНИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ

У зв’язку з  реформуванням системи охорони здоров’я та впровадженням у практику роботи медзакладів Програми медичних гарантій з 1 квітня 2020 року змінюється порядок надання консультативної допомоги лікарями-фахівцями.

Національною службою здоров’я України встановлені певні вимоги при зверненні пацієнтів  до вузькопрофільних спеціалістів (лікарів-хірургів, лікарів-невропатологів, лікарів-окулістів, лікарів-отоларингологів та лікарів інших спеціальностей). Отримання безоплатних послуг лікарів-фахівців можливе лише при наявності:

  • Направлення лікаря з надання первинної медичної допомоги, з яким укладено декларацію про вибір лікаря.
  • Направлення лікуючого лікаря (лікаря-фахівця).
  • Самозвернення до лікаря-акушера-гінеколога, лікаря-психіатра, лікаря-нарколога, лікаря-стоматолога.
  • Самозвернення до лікаря, у якого пацієнт із хронічними захворювання перебуває під медичним наглядом.
  • Самозвернення при невідкладному стані.

Таким чином, щоб записатися на прийом до вузькопрофільних спеціалістів  пацієнт має попереднього звернутися до лікаря-терапевта та отримати електронне направлення на консультацію. А далі – записатися на прийом до лікаря-фахівця і відвідати прийом у визначений час.

Зверніть увагу! 
  • Пацієнти з хронічними захворюваннями, які спостерігаються у лікарів-фахівців за профілем захворювання, отримують направлення лікаря-терапевта до цих фахівців одноразово (це дозволяє їм ідентифікуватися у  базі даних лікаря), а надалі записуються на прийоми через реєстратуру або самим лікарем-фахівцем на весь час лікування певного хронічного захворювання.
  • Направлення терапевта не потрібне при відвіданні прийомів лікаря-гінеколога, лікаря-психіатра, лікаря-стоматолога і лікаря-нарколога.
  • Екстрена медична допомога надається безоплатно кожному і незалежно від наявності декларації.

Шановні пацієнти! Адміністрація КНП «Міська поліклініка №8» ХМР просить з розумінням ставитися до виконання вимог НСЗУ медичними працівниками поліклініки та дотримуватися встановленого порядку.

 

Теги: , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222