• Головна
  • Новини поліклініки
  • МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПОЛІКЛІНІКИ №8 – УЧАСНИКИ ТЕЛЕМОСТУ «ХАРКІВ-ШЕНЬЧЖЕНЬ: ОБМІН ДОСВІДОМ У БОРОТЬБІ З COVID-19»

МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПОЛІКЛІНІКИ №8 – УЧАСНИКИ ТЕЛЕМОСТУ «ХАРКІВ-ШЕНЬЧЖЕНЬ: ОБМІН ДОСВІДОМ У БОРОТЬБІ З COVID-19»

Сьогодні лікарі КНП «Міська поліклініка №8» ХМР прийняли участь у телемості з китайськими медиками, який був організований міською владою за участі Департаменту охорони здоров’я міськради та Генерального Консульства України в м. Гуанчжоу. 

Харківська медична спільнота була представлена медичними установами, які наразі займаються профілактикою та лікуванням COVID-19. Формат телемосту, що проводився у формі діалогу, дозволив нашим медикам задати найбільш актуальні питання китайським колегам і отримати детальні відповіді, які базувалися на напрацьованому ними досвіді кількамісячної боротьби з захворюванням.

У якості експертів з китайської сторони виступали керівники Народного шпиталю №3 міста Шеньчжень, населення якого становить 17 млн. Зазначалось, що це провідний центр з питань пандемії в регіоні, де поряд з лікувально-профілактичним направленням діяльності проводиться наукова робота. За час епідемії у шпиталі не було зафіксовано жодного випадку зараження медпрацівників корона вірусом.

Президент шпиталю Лю Лей та керівники підрозділів у ході онлайн спілкування донесли багато актуальної інформації щодо методів боротьби з COVID-19.

Керівництво поліклініки №8 та лікарі-терапевти у процесі діалогу з китайськими колегами задали близько десятка найактуальніших питань. Зокрема, вони детально з’ясовували аспекти тестування на COVID-19, особливості протікання хвороби,  цікавились напрацьованими планами її лікування, можливостями реінфекції, особливостями протікання захворювання у вагітних тощо. Серед них, хто комунікував з іноземцями були Олександра Іговська, Катерина Тітенко, Олександр Зайцев, Натела Шаданія, Олена Лакінська, Лариса Котляр та інші.

«Ми схвально оцінюємо ініціативу міжнародної взаємодії з китайськими представниками медицини і вдячні Департаменту охорони здоров’я за долучення харківських лікарі до цього корисного діалогу», – зазначила головний лікар поліклініки №8 Олена Чумаченко.

Заступник головного лікаря з ЦПМСД Наталія Танько висловила думку колег: «У боротьбі з викликом, який так масштабно проявляє себе у всьому світі, нові знання вкрай необхідні кожному лікарю. І сьогодні ми отримали реально корисну інформацію, яка принесе користь лікарям і пацієнтам».

Медичні працівники поліклініки висловили надію на продовження обміну досвідом з китайськими лікарями і сподіваються на подальші контакти з представниками медичної сфери.  А судячи з виступів китайської сторони і директора Департамента охорони здоров’я Юрія Сороколата обидві сторони діалогу налаштовані на його розвиток.

Більше про телеміст – на сайті Харківської міської ради

 
01
03
02
04
05
06
08
07
09

Теги: , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222