МЕДПРАЦІВНИКИ ПОЛІКЛІНІКИ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ ПРОФМАЙСТЕРНІСТЬ

Адміністрацією КНП «Міська поліклініка №8» ХМР заплановано і успішно реалізується проведення заходів, спрямованих на розширення професійних компетенцій лікарів та середнього медичного персоналу.

Вирішення актуальних питань, пов’язаних з реформуванням медичної галузі, вимагають від лікарів і медичних сестер нових підходів до надання медичної допомоги. У зв’язку з цим в колективі активно проводяться різнопланові заходи, що дозволяють поглибити теоретичні знання співробітників, розширити спектр їх професійних умінь і навичок.

Особлива увага приділяється подальшому залученню медпрацівників до IT-технологій, освоєння нових комп’ютерних програм, які стали невід’ємним атрибутом їх діяльності.

Лекції, інформування, обмін досвідом, практичні заняття з найбільш важливих напрямків профдіяльності – ці та інші заходи, що регулярно проводяться для медпрацівників поліклініки, викликають інтерес і сприяють освоєнню нових знань.

З огляду на трансформації первинної ланки медицини, що відбуваються на даному етапі реформування, багато зусиль концентрується на підвищення ролі і відповідальності лікарів-терапевтів і медичних сестер Центру ПМСД поліклініки, що забезпечують надання первинної медичної допомоги.

Для лікарів цього структурного підрозділу запланований цикл занять з провідними харківськими фахівцями кардіологічного профілю. Розглядатимуться найбільш важливі аспекти, пов’язані з прочитанням і розшифровкою електрокардіограм. Перше заняття відбулося 6 лютого 2019 року за участю Марини Кочуєвої, доктора медичних наук, професора кафедри фтизіатрії, пульмонології та сімейної медицини ХМАПО. За відгуками учасників воно було дуже інформативним і корисним.

Радою медичних сестер і його головою головною медсестрою КНП «МП №8» ХМР Любов’ю Декань було організовано практичне заняття із середнім медперсоналом первинної ланки. На ньому детально розглядалися всі тонкощі техніки зняття ЕКГ: обладнання кардіографа, підготовка пацієнта до проведення дослідження, алгоритм дій медпрацівника.

Своїх колег інструктувала Вікторія Колесник, старша медсестра рентген-діагностичного відділення поліклініки, яка тривалий час працює в кабінеті електрокардіографічних досліджень поліклініки. За підсумками навчання було проведено залікове заняття, на якому кожна медсестра продемонструвала свої вміння перед членами комісії з числа керівників та провідних профільних фахівців.

Як відомо, метод електрокардіографії досить інформативний і дозволяє лікареві оцінити діяльність та стан кожного відділу серця, а також визначити області ішемії і загрозу інфаркту, площу і локалізацію ураження, порушення ритму передсердь і шлуночків, тобто сприяє правильній діагностиці захворювань серця.

Центр ПМСД вже укомплектований кардіографами, що дозволяє знімати ЕКГ у ході прийомів лікарів-терапевтів. Наявність діагностичної апаратури і відповідна підготовка медпрацівників сприятимуть поліпшенню якості надання первинної медичної допомоги жителям району обслуговування поліклініки.

DSC 2015
DSC 2032
DSC 2016
DSC 1979
DSC 1982
DSC 1986
DSC 2035
DSC 1989

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222