МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ – ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО БІЛЬШЕ СТА МЕДСЕСТЕР ПОЛІКЛІНІКИ №8

У колективі КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” працює 111 медичних сестер. Напередодні свого професійного свята вони приймали вітання від адміністрації та ради медсестер поліклініки.

Практично у кожному структурному підрозділі нашої медустанови працюють медичні сестри. Багато хто з них має значний стаж практичної діяльності та великий досвід, серед них немало тих, хто прийшов працювати у поліклініку як молодий фахівець і успішно працює тут не одне десятиліття. Близько 80 відсотків середнього медичного персоналу мають вищу і першу кваліфікаційні категорії, є висококласними фахівцями, користуються заслуженою пошаною і довірою пацієнтів.

“Величезна вам вдячність за вашу працю, вмілі руки, світлі голови, – звернулася до медичних сестер головний лікар поліклініки Олена Чумаченко. – Міцного усім здоров’я, благополуччя, миру і тепла та добробуту вашим сім’ям!”.

Керівник поліклініки побажала, щоб в колективі підтримувалися добрі традиції, до яких причетні медсестри та їх громадське формування – рада медичних сестер медустанови.  Олена Станіславівна призвала усіх до згуртованості, вдосконалення професійних навичок, уважного ставлення до пацієнтів, оскільки все це вкрай необхідне у нових для усієї сфери охорони здоров’я умовах – впровадження медичної реформи.

Головна медична сестра поліклініки, голова ради медсестер Любов Декань і член ради Вікторія Трибель привітали колег з Міжнародним днем медичної сестри, коротко нагадавши про витоки цього свята та присвятили їм,  представникам цієї благородної професії, віршовані поздоровлення. За традицією була проведена лотерея з розиграшем сувенірів, а також вручено приз головного лікаря.

На змімках: учасники свята

Галерея — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ – 2018
 

Теги:

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222