МОЗ УКРАЇНИ ЗМІНЕНО КРИТЕРІЇ ЗАВЕРШЕННЯ АМБУЛАТОРНО-ПОЛІКЛІНІЧНОГО ЛІКУВАННЯ COVID-19

Доводимо до відома пацієнтів поліклініки, що Міністерством охорони здоров’я України внесено зміни до стандартів надання медичної допомоги при COVID-19 (наказ МОЗ України від 27.10.2020 №2438 «Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)»).  Лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги КНП «Міська поліклініка №8» ХМР керуються цим документом у своїй практичній роботі.

Звертаємо увагу, що  відповідно до нових стандартів скасована необхідність проходження додаткового тестування для завершення амбулаторно-поліклінічного лікування.

У стандарті чітко прописані три критерії завершення амбулаторно-поліклінічного лікування, а саме:

1) відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3-х днів рахуючи з 10-го дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження;

2) відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3-х днів рахуючи з 10-го дня від дати взяття матеріалу (при позитивному результаті на COVID-19 методом ПЛР) без лабораторного обстеження;

3) відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання, за умови отримання одного негативного результату тестування методом ПЛР.

При наявності одного з критеріїв рекомендовано припинити самоізоляцію та припинити лікування пацієнта. Перелічені критерії є рівноцінними. Для прийняття рішення про завершення амбулаторно-поліклінічного лікування (припинення самоізоляції) може бути використаний будь-який з них.

Переглянути наказ №2438 МОЗ України

   

Теги: , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222