• Головна
  • Анонси
  • НАША ПОЛІКЛІНКА – У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ СЕРЕД МЕДЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ ПО КІЛЬКОСТІ ЗРОБЛЕНИХ ЕЛЕКТРОННИХ МЕДИЧНИХ ЗАПИСІВ

НАША ПОЛІКЛІНКА – У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ СЕРЕД МЕДЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ ПО КІЛЬКОСТІ ЗРОБЛЕНИХ ЕЛЕКТРОННИХ МЕДИЧНИХ ЗАПИСІВ

На сторінці НСЗУ надані відомості про статистику зроблених електронних медичних записів у електронній системі охорони здоров’я.

Зазначено, що лідером за кількістю ЕМЗ є Харківська область, де лікарі створили понад 3,6 млн електронних медичних записів.

У розрізі медичних закладів найбільшу кількість ЕМЗ в Україні створено лікарями трьох закладів. Особливо приємно, що один з них – КНП «Міська поліклініка №8» ХМР. 187 тисяч записів – такі показники електронних медичних записів зроблено нашими лікарями станом на 06.07.2020 р.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2020 року всі надавачі медичних послуг, які підписали договори з НСЗУ на медичне обслуговування за Програмою медичних гарантій, ведуть електронні медичні записи.

Ведення електронного документообігу, збереження даних у медичній інформаційній системі (МІС) та їх відправка до центральної бази даних дозволяє накопичувати відомості пацієнта в єдиній базі даних. Відтак медичні фахівці мають доступ до інформації, яка необхідна для надання медичних послуг, практично у цілодобовому режимі.

Обов’язковим є внесення медичних записів про надання медичних послуг в амбулаторних умовах, про госпіталізацію, виписку зі стаціонару, записів про направлення та е-рецептів на лікарські засоби, які підлягають реімбурсації.

https://www.facebook.com/%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4…/…/…

Теги: , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222