Офіційний веб-сайт поліклініки – інформаційний ресурс для пацієнтів

Впродовж 2016 року сайт КЗОЗ «Харківської міської поліклініки №8» слугував надійним джерелом різноманітної інформації для користувачів. В його чисельних рубриках зібрано багато корисних матеріалів, де йдеться про діяльність нашого медичного закладу, про медичні послуги, які надаються у поліклініці. Керівники медзакладу, лікарі та медсестри систематично виступають на його сторінках з публікаціями, що носять санітарно-просвітницький характер і слугують для пацієнтів практичними порадами з профілактики різних захворювань.

Сайт став засобом зворотного зв’язку з пацієнтами. За 2016 рік на Гостьову книгу нашого веб-ресурсу надійшло  близько 180 звернень від пацієнтів. Це допомагає нам мати певний зріз громадської думки про нашу роботу та відповідним чином спрямовувати зусилля на вдосконалення певних напрямків діяльності.

Крім того, поліклінічний сайт став невід’ємною складовою частиною впровадженого у медзакладі сервісу «Електронна реєстратура», який забезпечує віддалений запис на лікарські прийоми та виклик лікаря додому і є доступним лише в окремих комунальних закладах охорони здоров’я нашого міста.

Сервіс онлайн-запису надає можливість економити час, додає зручності, тож запрошуємо усіх, хто користується Інтернетом, приєднуватися до цього сучасного способу запису на прийом.

Будемо вдячні, якщо Ви, шановні відвідувачі сайту, більш детально переглянете представлений на сайті контент. Зверніть увагу на такі рубрики, як «Фахівці рекомендують», «Для Вас, пацієнти», «Медичний лікбез», де зібрано цікаві та корисні матеріали про здоров’я  та надані рекомендації про профілактику захворювань.

Адміністрація поліклініки

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222