«Пивний животик» підвищує ризик захворюваності

Так званий «пивний животик» є достатньо розповсюдженою проблемою для значної кількості людей, особливо чоловіків. Про те, яким чином її уникнути, розповідає завідувач денним стаціонаром КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8», лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії Валентина Повзик.

Появу «пивного животика» не обов’язково спричиняє надмірне вживання пива,  це небажане явище, насамперед, пов’язане з вживання калорій, кількість яких перевищує потребу вашого організму ( незалежно від джерела цих калорій).

Що можна зробити, аби позбавитися «пивного животика»:

  1. Збільшити рівень фізичної активності, щоб спалювалось більше енергії, або вживати менше калорій, а в ідеалі – поєднати обидві стратегії.
  2. Надати перевагу менш калорійним алкогольним напоям, таким як вино, або взагалі не вживати алкогольні напої.
  3. Обирати продукти з низьким вмістом калорій – овочі та фрукти.
  4. Надавати перевагу воді та трав’яному чаю – найкращий спосіб втамувати спрагу із мінімальною кількістю калорій.
  5. Зменшити розмір порцій.
  6. Уникати продуктів з високим вмістом цукру та жирів. При можливості відмовитися від споживання випічки, тортів, цукерок, напівфабрикатів та смаженої їжі.

Зверніть увагу: «пивний животик» не тільки лишає вас привабливості. Доведено, що окружність талії більше ніж 88 см у жінок і 102 см у чоловіків пов’язана з підвищеним ризиком захворюваності та смертності.

Теги: , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222