ПІДБІР ОКУЛЯРІВ ВИМАГАЄ КВАЛІФІКОВАНОГО ПІДХОДУ

Оптична корекція зору – важливе і відповідальне завдання і від того, наскільки правильно воно буде виконанл, залежить гострота та якість зору, а також безпека пацієнта, який носитиме підібрані окуляри.

Кожен офтальмолог, приступаючи до підбору окулярів усвідомлює, що це свого роду офтальмологічна “операція”, що дозволяє пацієнтові відновити високий зір, а значить і якість життя.

Важливо зазначити, що у наш вік високих технологій для здійснення правильного підбору окулярів окрім високої кваліфікації лікаря-офтальмолога вимагається наявність відповідного офтальмологічного устаткування.

Щоб окуляри приносили користь, необхідно підібрати їх правильно. Непідходящі окуляри можуть завдати значної шкоди здоров’ю очей і ослабити зір. Носіння неправильних, неякісних окулярів викликає процес звикання, організм людини намагається компенсувати оптичні спотворення і зір погіршується ще більше. Купуйте окуляри тільки після обстеження лікаря.

Зверніть увагу на такий важливий нюанс: оправа окулярів має бути зручною.

У КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” досвідчені фахівці підбирають пацієнтам окуляри з урахуванням індивідуальних особливостей, роблятчи це зі знанням справи та гарантуючи ефективність їх застосування.

Прийом лікарями-офтальмологами проводиться за попереднім записом через колл-центр  по телефонах: 725-11-40, 725-11-41,  також можна скористатися онлайн-записом на сайті поліклініки.

Наталія Гаркуша, лікар-офтальмолог КУОЗ “Харківська міська поліклініка №8”

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222