• Головна
  • Анонси
  • ПОСЛУГИ ОНЛАЙН СУРДОПЕРЕКЛАДУ ДОСТУПНІ ПАЦІЄНТАМ  ПОЛІКЛІНІКИ №8

ПОСЛУГИ ОНЛАЙН СУРДОПЕРЕКЛАДУ ДОСТУПНІ ПАЦІЄНТАМ  ПОЛІКЛІНІКИ №8

КНП «Міська поліклініка №8» ХМР – одна з п’яти медустанов Харкова, де впроваджена послуга сурдоперекладу для пацієнтів з вадами слуху.

«Відтепер у реєстратурі поліклініки  у наявності є планшет  з відповідним програмним забезпеченням,  яке підтримує зв’язок зі службою жестової мови, – розповідає старший медичний реєстратор Ірина Танцура. – Це дозволяє вільно спілкуватися з пацієнтом, при проведенні його запису на лікарський прийом,  наданню необхідної інформації, а також безпосередньо під час прийому лікаря.  Стало набагато зручніше працювати з такими пацієнтами, – поділилася вона першими враженнями. –  Якщо раніше їм доводилося звертатися до поліклініки зі своїм перекладачем або телефонувати до рідних, які у телефонному режимі спілкувалися з медпрацівниками, то відтепер все стало простіше і доступніше.

Послуга сурдоперекладу досить актуальна, адже практично щотижня до нашого медзакладу звертається декілька людей з вадами слуху».

Як зазначається у офіційних джерелах інформації, робота проходить у тестовому режимі. Але, судячи з позитивних відгуків, ця новація має перспективи для подальшого розвитку.

 

https://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-kharkivskikh-poliklinikakh-pochali-nadavati-poslugu-surdoperekladu-onlayn-44834.html

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222