• Головна
  • Новини поліклініки
  • ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ АСОЦІАЦІЇ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР УКРАЇНИ НАГОРОДЖЕНА ГОЛОВНА МЕДСЕСТРА ПОЛІКЛІНІКИ ЛЮБОВ ДЕКАНЬ

ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ АСОЦІАЦІЇ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР УКРАЇНИ НАГОРОДЖЕНА ГОЛОВНА МЕДСЕСТРА ПОЛІКЛІНІКИ ЛЮБОВ ДЕКАНЬ

Цієї нагороди наша колега удостоєна за вагомий внесок в організацію та проведення ХП Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал 2018». Почесна грамота була вручена їй президентом Асоціації медичних сестер України Тетяною Чернишенко.

 Любов Іванівна Декань, яка є досвідченим авторитетним медичним працівником та громадською активісткою (вона незмінний голова ради медичних сестер поліклініки №8), була запрошена організаторами конкурсу до складу журі.

«У цьому році у професійному конкурсі, який приймав Харків, були представлені конкурсанти з 20 областей України. Це право вони отримали, ставши переможцями міських та обласних конкурсів на звання кращий за професією. Місцем проведення конкурсу було обрано Харківський національний медичний університет, – розповіла Любов Іванівна. – Два конкурсні дні були наповнені новими зустрічами, знайомствами, зацікавленим спілкуванням, позитивними емоціями і стали для учасників і організаторів пам’ятною подією».

Три етапи конкурсних випробувань включали проведення тестування з метою визначення рівня теоретичної підготовки медичних сестер і демонстрацію практичних умінь і навичок. Члени журі відзначили високий професійний рівень представників медсестринської спільноти, які змагалися за право бути визнаним найкращим у своїй професії.

Відбулася церемонія нагородження, в ході якої були вручені дипломи учасників та переможців, призи глядацьких симпатій, пам’ятні подарунки. 

Довідково: 

Головна мета Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал», який проводиться вже дванадцять років, є вдосконалення професіоналізму медичних сестер, привернення уваги громадськості до важливості цієї професії, її популяризація.

Цього разу наш регіон представляла старша медична сестра кардіологічного відділення Харківської обласної клінічної лікарні Христина Лопотенко, що має десять років стажу роботи за спеціальністю.

Черговий тринадцятий конкурс буде проведено в 2019 році в Чернівецькій області.

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222