ВІДДАНІСТЬ ПРОФЕСІЇ, КОМАНДНИЙ ДУХ, ВАГОМІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЛІДЕРСЬКІ ПОЗИЦІЇ

Про ці та  інші відмінні риси, властиві медичним працівникам  КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8”, неодноразово згадувалося на урочистостях, присвячених  професійному святу – Дню медичного працівника.

“Добра традиція збиратися усім колективом напередодні Дня медичного працівника триває в поліклініці №8 багато років, – підкреслила головний лікар КЗОЗ “ХМП №8″, кандидат медичних наук Олена Чумаченко, вітаючи колег з професійним святом. – Побути разом, привітати один одного, сказати слова вдячності за хорошу роботу завжди приємно”.

Керівник медустанови зазначила, що минулий рік  для усіх медичних працівників поліклініки був наповнений напруженою працею, пошуками оптимальних рішень, виконанням нових актуальних завдань, пов’язаних з реформуванням галузі охорони здоров’я України.

“Ми досягли добрих результатів, – із задоволенням відмітила Олена Станіславівна. – Поліклініка максимально оснащена комп’ютерною технікою, увесь медперсонал володіє необхідними навичками роботи на комп’ютері, що дозволило нам піти від рутинної роботи і впевнено займатися подальшим впровадженням нововведень, пов’язаних з IT-технологіями. Наша поліклініка займає провідні позиції на Харківщині і в Україні по кількості підписаних декларацій на надання первинної медико-санітарної допомоги. З кожним роком зміцнюється і удосконалюється матеріально-технічна база. Загальними зусиллями усіх вас – лікарів, медичних сестер, молодших медичних сестер, адмінперсоналу – забезпечується гідний рівень медичного обслуговування  жителів Олексіївського мікрорайону”.

Як було повідомлено, за останній час завдяки наданому Департаментом охорони здоров’я Харківської міської ради  фінансуванню в поліклініці з’явилося нове сучасне устаткування, що дозволяє істотно поліпшити проведення діагностичних і лікувальних процедур. Зокрема, придбані: апарат для добового моніторування артеріального тиску, апарат для моніторування електрокардіограми по Холтеру, датчик апарату УЗД для обстеження серця і судин, реовазограф, реоенцефалограф, електрокардіограф, за позабюджетні засоби – апарат УВЧ BTL – 5000, виробництва Великобританії.

Гостя свята заступник голови Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Тетяна Пустовойт у своєму вітальному виступі  зауважила, що поліклініка №8 є однією з кращих медустанов галузі. У числі її переваг – умови перебування і праці, створені адміністрацією для пацієнтів та  медпрацівників, високі позиції в рейтингових показниках по багатьох напрямах роботи, особлива атмосфера у колективі, спадкоємність традицій, вагомі досягнення у профспілковій діяльності.

“Головні відмінні риси вашого колективу – це відданість професії та командний дух, що дозволяє успішно працювати на загальну справу, – сказала Тетяна Борисівна. – Низький уклін вам за працю, дякую за профессіоналізм, серйозне відношення до справи, якій ви присвятили своє життя”.

З прийдешнім святом колег привітали заступник головного лікаря по медичній частині поліклініки Олександра Іговська та голова профкому Ольга Прасол, побажавши усім міцного здоров’я, благополуччя, процвітання і мирного неба.

ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ – КРАЩИМ

З радістю повідомляємо, що напередодні професійного свята високими нагородами відзначені наші колеги:

Чумаченко Олена Станіславівна, кандидат медичних наук,головний лікар КЗОЗ «Харківська міська поліклініки №8», удостоєна Почесної грамоти Кабінету Міністірв України за вагомий внесок у забезпечення розвитку галузі охорони здоров’я, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм;

   

Басарова Надія Анатоліївна,медична сестра денного стаціонару поліклініки №8 нагороджена Подякою  Харківського міського голови. Це заслужена нагорода за багаторічну добросовісну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я у м. Харкові та з нагоди Дня медичного працівника.

Детальніша інформація про подію на сайті ХМР

   

У ході урочистих зборів колективу поліклініки відбулося нагородження кращих працівників поліклініки.

За багаторічну бездоганну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі, активну участь в профспілковій роботі і на честь святкування професійного свята грамотами та грошовими преміями  Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України  відмічені: завідувач 1-го відділенням Центру ПМСД  Струков Дмитро Вадимович; лікарі-терапевти Руднєва Світлана Вікторівна, Тітенко Катерина Олексіївна, Терновськая Ольга Юріївна, лікар акушер-гінеколог Фадєєєва Тетяна Іванівна, лікар-лаборант Нарикова Майя Семенівна.

Голова профкому КЗОЗ “ХМП №8” Ольга Петрівна Прасол нагороджена грамотою Федерації профспілок України та Почесною грамотою об’єднання профспілок Харківської області. Нагадаємо, що саме профспілкова організація поліклініки була визнана кращою у обласному конкурсі первинних профспілкових організацій. Сама Ольга Петрівна – активний учасник творчих конкурсів, що проводяться обкомом профспілки і багатократний переможець виставки живопису (у 2018 році вона стала переможцем у найпочеснішій номінації  – “Наші зірки”).

 

Грамоти головного лікаря поліклініки вручені медичним сестрам Галайчук Інні Вікторівні, Лисенку Олені Іванівні, медсестрі по масажу Крамскій Катерині Михайлівні; медреєстратору Ларченковій Олені Віталіївні; лаборантові Губернко Євгенії Сергіївні; молодшим медсестрам Реуцькій Тетяні Василівні, Яцині Валентині Федорівні, Никітіній Вірі Андріївні.

Працівниками поліклініки була підготовлена гумористична мініатюра, майстерне виконання якої додало настрою учасникам свята.

Довідково:

КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8»  введена в експлуатацію у 1984 році і вже більше 30 років надає медичну допомогу харків’янам, які мешкають у найбільшому мікрорайоні Харкова – Олексіївському житловому масиві.

Станом на початок травня 2018 року колектив поліклініки нараховує 290 співробітників, з них 88 лікарів та 111 осіб середнього медичного персоналу. Вищу і першу кваліфікаційні категорії мають 85 відсотків лікарів і 78 відсотків середнього медичного персоналу. У поліклініці працює 6 кандидатів медичних наук.

Для лікування та оздоровлення пацієнтів використовується сучасне медичне обладнання та інноваційні медичні технології. Медики відкриті до новацій, сам заклад – учасник низки важливих пілотних проектів, результати яких успішно впроваджуються у практику роботи закладів охорони здоров’я Харькова.

DSC 1110
DSC 1111
DSC 1112
DSC 1113
DSC 1114
DSC 1115
DSC 1173
DSC 1174
DSC 1175
DSC 1190
DSC 1191
DSC 1267
DSC 1272
DSC 1275
DSC 1278

ПУБЛІКАЦІЯ ПОРТАЛУ “ХАРЬКОВСКИЕ ИЗВЕСТИЯ”

 

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222