ПРИ АСТМІ ВАЖЛИВО ВІДСТЕЖУВАТИ СТАН ПАЦІЄНТА ТА СВОЄЧАСНО КОРИГУВАТИ ЛІКУВАННЯ

Астма – це стан, при якому  дихальні шляхи звужуються, набрякають і виробляють додатковий слиз. Це може утруднити дихання і викликати кашель, задишку.

У деяких людей астма не викликає серйозного погіршення стану, для інших це може бути серйозною проблемою, яка заважає повсякденній діяльності і може привести до небезпечних для життя нападів.

Астма – невиліковка хвороба, але її симптоми можна контролювати. Оскільки це захворювання часто змінюється з плином часу, важливо, щоб пацієнт регулярно відвідував  лікаря-пульманолога. Це дає можливість відстежувати стан і при необхідності коригувати лікування.

За наявності частого кашлю або свистячого дихання, яке триває більше декількох днів, інших ознаках або симптомів астми, необхідно звертатися до фахівця. Своєчасне  лікування астми може запобігти довгостроковому ушкодженню легень і допоможе зберегти  здоров’я.

Шановні пацієнти! Для консультації і уточнення діагнозу, отримання кваліфікованої медичної допомоги відвідайте лікаря-пульмонолога КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” Михайленко Олену Олександрівну (кабінет № 307, 3-1 поверх).  Попередній запис за телефонами 725-11-40, 725-11-41 або онлайн-запис на сайті поліклініки.

Теги: , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222