Про оформлення довідки для одержання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам

У КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» на базі жіночої консультації проводиться оформлення довідки ф. №147/о для одержання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (згідно наказу МОЗ України № 93 від 18.03.2002р. «Про затвердження форм облікової документації щодо призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, та інструкцій щодо їх заповнень»).

Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами призначається:

  1. Жінкам,  звернення яких надійшло не пізніше ніж через 6 місяців із дня закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, і виплачується за весь період відпустки, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 календарних днів після пологів.
  2. Особам, які усиновили або взяли під опіку дитину протягом 2 місяців з дня її народження, допомога призначається за період з дня усиновлення чи встановлення опіки і до закінчення 56 календарних днів.

Для оформлення даної довідки форми №147/о просимо жінок, які перебувають на диспансерному обліку у фахівців жіночої консультації,  своєчасно звертатись до нашого лікувально-профілактичного закладу.

А.С. МОКАН, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацезнадності КУОЗ «Харківська міська поліклініка №8»

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222