ПСИХОТЕРАПЕВТ – ВАШ СОЮЗНИК У БОРОТЬБІ ЗІ СТРЕСОМ

Зі стресом стикається кожен, але особливо до йому схильні ті, хто завжди має бути на «висоті», у зв’язку з чим щодня відчуває підвищене навантаження  або тиск, – говорить про  поширений у наш динамічний час стан Ольга Прасол,  завідувач відділенням відновного лікування КНП «Міська поліклініка №8» ХМР.

Хронічний стрес виснажує, позбавляє енергії і сил.

Слабкість, втома, стомлюваність – основні симптоми такого стану. При цьому людині здається, що вона втрачає контроль. Їй постійно не вистачає часу. Концентрувати увагу стає все складніше, працездатність знижується, порушується сон, можуть турбувати головні болі та болі в спині, слабшає імунітет, що проявляється схильністю до простудних захворювань і частими загостренням хронічних хвороб, внутрішнє напруження наростає і часом стає настільки сильним, що виникає відчуття загнанності.

Якщо стрес тривалий, то це загрожує розвитком несприятливих наслідків, таких як серцево-судинні захворювання, гіпертонія, депресія.

З нечастими випадками впливу стресу можна боротися. Справитися з такими станами допоможе лікування у лікаря-психотерапевта, який має досить ефективнй арсеналом методів, що приносять суттєве полегшення.

Пам’ятайте про це і своєчасно звертайтеся до фахівців.

Лікування психотерапевта надається у нашому медичному закладі – КНП «Міська поліклініка №8» ХМР – кабінет №611 (6-й поверх, тел. 725-11-43, 066-428-84-94).

Теги: , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222