У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ВЕДЕ ПРИЙОМ ЛІКАР-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ

З огляду на затребуваність медичної допомоги в сфері дерматології з квітня 2019 року в поліклініці №8 відкрито кабінет прийому лікаря-дерматовенеролога, який працює відповідно до договору оренди з Міським Фондом держмайна на платній основі.

У сучасних реаліях дерматологія є одним з найбільш затребуваних напрямків медицини. Це пов’язано, перш за все, з тим, що патологічні стани шкіри відрізняються високою поширеністю, при цьому вони мають істотний вплив на порушення якості життя пацієнтів. Лікарі-дерматологи спеціалізуються на знанні шкірних захворювань, їх діагностиці, лікуванні та профілактиці.

У дерматологічному кабінеті поліклініки №8 лікарський прийом веде лікар-дерматовенеролог

КОЛЕСНИК Юлія Олександрівна

До послуг пацієнтів:

  • лікування пацієнтів з різними захворюваннями шкіри, волосся і нігтів (дерматит, екзема, акне, себорея, випадіння волосся, грибкові ураження шкіри та нігтів, ін.);
  • проведення досліджень будь-яких новоутворень шкіри, постановка діагнозу і визначення виду «родимки» за допомогою дерматоскопії із застосуванням сучасного медичного обладнання;
  • видалення папілом, гемангіом, бородавок та інших доброякісних утворень, які можуть бути видалені методами електрокоагуляції та хімічної деструкції (в тому числі мають складну локалізацію)
  • попередження рецидивів хронічних захворювань, таких як псоріаз, екзема;
  • рекомендації пацієнтам про їх подальші дії.

«При виникненні на шкірі будь-яких симптомів: почервоніння, висипання, свербіння, або появи будь-яких новоутворень, потрібно обов’язково звертатися до фахівця, – підкреслює Юлія Олександрівна. – При цьому слід звернути увагу на те, що найактуальнішим на сьогоднішній день є своєчасне виявлення недоброякісних утворень на шкірі (мелонома, плоскоклітинний рак, базаліома, канцінома тощо). Чим раніше буде запідозрений, встановлений і підтверджений гістологічно діагноз, а також проведено правильне лікування, тим вища ймовірність повного вилікування».

Відомості про лікаря-дерматовенеролога Колесник Ю.А .:

Освіта: у 2006 році закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (факультет фундаментальної медицини за спеціальністю «лікувальна справа»); у 2008 році – інтернатуру за фахом «внутрішні хвороби»; у 2011 році – пройшла курс спеціалізації по спеціальності «дерматовенерологія» на базі інституту дерматології та венерології НАМН України при Харківській медичній академії післядипломної освіти.

Підвищення кваліфікації:

  • 2017 рік – курс тематичного удосконалення лікарів по спеціальності «дерматоскопія»;
  • 2012 рік – курс тематичного удосконалення лікарів за фахом «косметологія»;
  • 2011 рік – курс тематичного удосконалення лікарів за тематикою «Сучасні методи діагностики та лікування в трихології».

Лікарська діяльність:

2017 – 2019 рр. – Харківська клініка проф. Феськова А.М.

2012 – 2017 рр. – кафедра дерматовенерології ХМАПО.

 ЗАПИС НА ПРИЙОМ за телефоном: 050-958-29-12

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222