- Харківська міська поліклініка №8 - http://8pol.city.kharkov.ua -

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ВЕДЕ ПРИЙОМ ЛІКАР-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ

З огляду на затребуваність медичної допомоги в сфері дерматології з квітня 2019 року в поліклініці №8 відкрито кабінет прийому лікаря-дерматовенеролога, який працює відповідно до договору оренди з Міським Фондом держмайна на платній основі.

У сучасних реаліях дерматологія є одним з найбільш затребуваних напрямків медицини. Це пов’язано, перш за все, з тим, що патологічні стани шкіри відрізняються високою поширеністю, при цьому вони мають істотний вплив на порушення якості життя пацієнтів. Лікарі-дерматологи спеціалізуються на знанні шкірних захворювань, їх діагностиці, лікуванні та профілактиці.

У дерматологічному кабінеті поліклініки №8 лікарський прийом веде лікар-дерматовенеролог

КОЛЕСНИК Юлія Олександрівна

До послуг пацієнтів:

«При виникненні на шкірі будь-яких симптомів: почервоніння, висипання, свербіння, або появи будь-яких новоутворень, потрібно обов’язково звертатися до фахівця, – підкреслює Юлія Олександрівна. – При цьому слід звернути увагу на те, що найактуальнішим на сьогоднішній день є своєчасне виявлення недоброякісних утворень на шкірі (мелонома, плоскоклітинний рак, базаліома, канцінома тощо). Чим раніше буде запідозрений, встановлений і підтверджений гістологічно діагноз, а також проведено правильне лікування, тим вища ймовірність повного вилікування».

Відомості про лікаря-дерматовенеролога Колесник Ю.А .:

Освіта: у 2006 році закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (факультет фундаментальної медицини за спеціальністю «лікувальна справа»); у 2008 році – інтернатуру за фахом «внутрішні хвороби»; у 2011 році – пройшла курс спеціалізації по спеціальності «дерматовенерологія» на базі інституту дерматології та венерології НАМН України при Харківській медичній академії післядипломної освіти.

Підвищення кваліфікації:

Лікарська діяльність:

2017 – 2019 рр. – Харківська клініка проф. Феськова А.М.

2012 – 2017 рр. – кафедра дерматовенерології ХМАПО.

 ЗАПИС НА ПРИЙОМ за телефоном: 050-958-29-12