У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ АНКЕТУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ

З метою вивчення громадської думки про якість надання медичних послуг та оцінки роботи медичного персоналу в умовах реформування галузі охорони здоров’я адміністрацією КНП «Міська поліклініка №8» ХМР проводиться тематичне анкетування. Термын проведення: з 20 лютого до 01 березня 2019 року.

Медичні працівники пропонують пацієнтам відповісти на низку питань, які зачіпають найбільш важливі аспекти діяльності медустанови.

Анкетування анонімне.

Стати учасником анкетування можна дистанційно. Для цього усіх бажаючих запрошуємо перейти по посиланню на бланк анкети (вона розміщена на одному з сервісів Гугла), заповнити її та одним кліком відправити організаторам опитування громадської думки.

Анкету можна заповнити під час перебування у поліклініці, бланки анкет слід отримувати у старших медсестер відділень.

Крім оціночних суджень пацієнти мають можливість висловити свої зауваження та пропозиції, спрямовані на поліпшення якості медичної допомоги в поліклініці. По завершенню анкетування усі вони будуть систематизовані і прийняті до уваги при прийнятті управлінських рішень.

Адміністрація поліклініки №8 дякує всім, хто готовий брати участь у конструктивному діалозі медиків і пацієнтів на благо вирішення спільних завдань по збереженню і зміцненню здоров’я харків’ян.

 

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222