• Головна
  • ГРАФІК РОБОТИ ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЛІКЛІНІКИ на I півріччя 2020 року

ГРАФІК РОБОТИ ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЛІКЛІНІКИ на I півріччя 2020 року

Графік подано без урахування оперативних змін

До послуг пацієнтів – онлайн-графік лікарських прийомів у медичній інформаційній системі Helsi, де відображаються всі поточні зміни.

Детальну інформацію щодо можливої заміни фахівців на період їх відсутності переглянути тут

Колл-центр та реєстратура поліклініки: тел. 725-11-40, 725-11-41 пн – пт 08.00 – 19.00, сб – 08.00 –18.00.

Онлайн-запис на лікарський прийом цілодобово на сайті  Helsi.me  за умови попередньої реєстрації.

Заплановані відвідування лікаря – виключно за попереднім записом.

 

РЕНТГЕН-ДІАГНОСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Графік подано без урахування оперативних змін

№ кабінету підрозділ, вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
704 7-й поверх рентгеноскопія ШКТ 08.00—10.00 08.00—10.00 08.00—10.00 08.00—10.00 08.00—10.00
704 7-й поверх кабінет рентгенологіч. досліджень (рентгенограма грудної клітини, кістно-суглобної системи, придаточных пазух носу) 10.00 — 13.00 14.00 — 17.00 10.00-13.00 14.00-17.00 10.00-13.00 14.00-17.00 10.00 13.00 14.00-17.00 10.00-13.00 14.00-17.00
702 7-й поверх кабінет мамографії 10.30-13.00 13.30-16.00 10.30-13.00 13.30-16.00 10.30-13.00 13.30-16.00 10.30-13.00 13.30-16.00 10.30-13.00 13.30-16.00
111 1-й поверх кабінет флюорографії (розміщений графік роботи діє до 16.07.2020) 08.00- 13.00   13.30- 18.00     08.00- 13.00     13.30- 18.00       08.00- 13.00
Обстеження проводиться за направленням лікаря. Для проходження флюорографії мати при собі паспорт з реєстрацією або декларацію на надання первинної меддопомоги.

КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

кабінету вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
317,315 3-й поверх клінічний аналіз крові, час згортання крові, розрахунок тромбоцитів, РМП, глюкоза крові 07.00 — 09.00 07.00 — 09.00 07.00 — 09.00 07.00 — 09.00 07.00 — 09.00
311 3-й поверх загальноклінічний аналіз сечі, добовий аналіз сечі на цукор, аналіз сечі по Нечипоренко, аналіз сечі по Зимницькому 07.00 — 09.00 07.00 — 09.00 07.00 — 09.00 07.00 — 09.00 07.00 — 09.00
311 3-й поверх кал на яйця глистів, копрограма, кал на скриту кров 07.00 — 9.00 07.00 — 9.00 07.00- 09.00 07.00 — 09.00 07.00 — 9.00
311 3-й поверх клінічний аналіз мокроти 07.00 — 09.00 07.00 — 9.00 07.00 — 9.00 07.00 — 09.00 07.00 — 9.00
215, 2-й поверх холестерин, ліпідний спектр,β-ліпопротеиїди 08.00 — 09.30 08.00— 09.30 08.00 — 09.30 08.00— 09.30
215, 2-й поверх білірубін, сечова кислота,  печінкові проби, ниркові проби, холестерин,       β-ліпопротеиди 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30
215, 2-й поверх коагулограма, МНО, протромбін 08.00 — 9.30 08.00 — 9.30
215, 2-й поверх  загальний білок 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30
215 2-й поверх аналіз на групу крові та резус приналежність, RW 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30
215 2-й поверх антитіла до гепатитів В та С 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30
215 2-й поверх дослідження на ВІЛ 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30 08.00 — 09.30

ПРОЦЕДУРНИЙ КАБІНЕТ (МАНІПУЛЯЦІЙНА)

№ кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
215 2-й поверх 08.00 — 11.00 12.00- 18.00 08.00 — 11.00 12.00 -18.00 08.00 — 11.00 12.00 -18.00 08.00 — 11.00 12.00 -18.00 08.00 — 11.00 12.00 —18.00 08.00 — 11.00 12.00 -15.00

КАБІНЕТ УЗД ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ

№ кабінету Ф.І.О. лікаря понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
401 4-й поверх Чорна Тетяна Павлівна 12.00 — 14.00 08.00 — 13.00
401 4-й поверх Шаповалова Олена Сергіївна 08.00 – 11.00 13.00- 16.00
401 4-й поверх Кісельова Тетяна Валентинівна 14.00- 17.00 08.00-12.00
401 4-й поверх Бублій Марина Петрівна 14.00-16.00 12.00-16.00

ПРОЦЕДУРНИЙ КАБІНЕТ ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ

№ кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
412 4-й поверх 08.00 — 13.00 13.30 — 19.00 08.00 — 13.00 13.30 — 19.00 08.00 — 13.00 13.30 — 19.00 08.00 — 13.00 13.30 — 19.00 08.00 — 13.00 13.30 — 19.00

ВІДДІЛЕННЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ

№ кабінету кабінети, процедури понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
610 6-й поверх кабінет фізіопроцедур 08.00 — 13.00 14.00 — 18.00 08.00 — 13.00 14.00 — 18.00 08.00 — 13.00 14.00- 18.00 08.00 — 13.00 14.00 — 18.00 08.00 — 13.00 14.00 — 18.00
226 2-й поверх запис по тел. 725-11-43 басейн, фітобочка 08.00 -19.00 08.00-10.00 08.00 — 19.00 08.00-10.00 08.00 — 19.00 08.00-10.00
105 1-й поверх душ Шарко, циркулярний душ, гідромасаж, інгаляції, кислородні коктейлі, небулайзер, парафінотерапія 08.00 — 13.00 14.00 — 16.00 08.00 — 13.00 14.00 — 16.00 08.00 — 13.00 14.00 — 16.00 08.00 — 13.00 14.00 — 16.00 08.00 — 13.00 14.00 — 16.00
запис у кабінеті №611 лікувальний масаж 08.00 -13.00 14.00 -18.00 08.00 — 13.00 14.00 — 18.00 08.00 — 13.00 14.00 — 18.00 08.00 — 13.00 14.00 — 18.00 08.00 — 13.00 14.00 — 18.00

Кабінет спелеотерапії (соляна шахта) кабінет №112 (1-й этаж). Попередній запис у групи по тел: 725-11-43

Гідромасаж проводиться за попереднім записом, тел: 098.618-91-29

ВІДДІЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

№ кабінету вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
304 3-й этаж електро кардіограма 08.00—14.00 08.00—18.00 08.00—14.00 08.00—18.00 08.00—14.00

Виїзд медпрацвників для зняття ЕКГ (електрокардіограми) на дому проводиться по вівторках з 9.00 до 13.00. Попередній запис у кабінеті №304  за наявності направлення лікаря .

КАБІНЕТ УЗД (УЛЬТРАЗВУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ)

№ кабінету П.І.Б. лікаря понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
707 7-й этаж Рижов Костянтин Семенович 08.00 — 13.00 14.00-19.00 08.00 — 13.00 14.00 – 19.00 13.30 — 18.30
707 7-й этаж Болібок Марина Сергіївна 14.00 – 19.00 08.00 — 13.00 14.00 – 19.00 08.00 — 13.00 08.00 — 13.00
707 7-й этаж Іговський Сергій Станіславович 16.30 – 18.30 09.00 — 14.00

Прийом пацієнтів проводиться за направленням лікаря за умови попереднього запису. Запис проводиться у реєстратурі пол-кі  (1 поверх) понеділок – п’ятница з 08.00 до 19.00, субота з 08.00 до 18.00.

КАБІНЕТ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

№ кабінету П.І.Б. лікаря понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
303 3-й поверх Улесова Галина Василівна 10.00 — 15.00 10.00—15.00 10.00—15.00 15.00—18.00 10.00—15.00
304 3-й поверх Бубільова Ірина Григорівна 15.00—18.00 09.00—12.00
 
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222