З НАСТАННЯМ ТЕПЛА Є ВІРОГІДНІСТЬ ПРОСТУДИТИСЯ. ПОТУРБУЙТЕСЯ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ’Я

Після зими організм ослаблений, фрукти та овочі до цього часу втрачають вітаміни і енергетичну цінність, до того ж доброму самопочуттю не сприяють різкі коливання атмосферного тиску і посилення сонячної радіації. Тому стежити за здоров’ям в цей час треба особливо ретельно.

Є недуги, які особливо часто посилюються з приходом весняного тепла. Дуже важливо своєчасно почати їх лікування, щоб воно стало по-справжньому ефективним, або потурбуватися про профілактичні заходи, щоб звести загострення симптомів захворювань до мінімуму.

Мінлива погода, ослаблений імунітет і навіть нетривалий контакт з хворим на вулиці або в транспорті, – усе це створює у весняну пору ідеальні умови для інфекційних і бронхолегеневих захворювань. До сезонних простуд схильні усі без виключення. Саме навесні найчастіше загострюються цистити, гайморит.

Що ж робити? Візьміть до відома ці прості рекомендації. Правильне харчування, дотримання призначення лікаря і вітаміни допоможуть перемогти віруси і зміцнити імунітет. Не варто нехтувати правилами особистої гігієни: мити руки після приходу з вулиці і ретельно прибирати та провітрювати житлові приміщення. Навіть якщо відкривати в квартирі кватирку всього на 5 хвилин кожну годину, цього вже досить, щоб суттєво понизити концентрацію мікробів у повітрі. І, звичайно, при появі перших ознак захворювання,  обов’язково звернетеся до лікаря для призначення ефективного лікування.

Валентина Тригуб, лікар-терапевт вищої категорії 1 терапевтичного відділення КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8”

Теги: , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222