Турбота про здоров’я дітей – обов’язок всього суспільства

Дбати про своїх дітей та про себе закликають всіх дорослих і, в першу чергу, батьків завідувачка I терапевтичного відділення КУОЗ «Харківська міська поліклініка №8» Людмила Стоборєва та адміністратор сайту Світлана Юрченко та привертають увагу до знакової дати – Міжнародного дня захисту дітей.

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства.

І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.

У всьому світі майже в кожній сім’ї ростуть діти. І від того, якими вони стануть, залежить майбутнє нашої планети. Діти будуватимуть міста і заводи, нові магістралі, вирощуватимуть урожай, розвиватимуть культуру. Як все це робитимуть сьогоднішні діти – залежить від батьків, від сім’ї, в якій вони живуть, від дорослих людей, що їх оточують.

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят.

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році.

В Україні цей день відзначається із 1998 року.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, здоровою, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, здоровими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Потрібно, щоб не тільки батьки, але й всі дорослі бачили в кожній дитині людину майбутнього. А для цього вони мусять, у першу чергу, поважати маленьку особистість, турбуватися про її здоров’я, освіту, особистим прикладом виховувати в ній чесність і справедливість.

Тож  закликаємо майбутніх  матусь вчасно ставати на облік по вагітності та своєчасно звертатися до терапевта та педіатра у разі появи проблем зі здоров’ям. Бережіть себе та своїх діточок! Саме в наших дітях продовження роду людського й сподівання на краще майбутнє.

Теги:

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222