Проводится перерегистрация пациентов поликлиники, пользующихся онлайн записью на врачебные приемы

Современные онлайн-сервисы — запись на врачебные приемы и вызов врача на дом, — внедренные поликлинике №8 в 2015 году в рамках пилотного проекта «Электронная регистратура в медучреждениях г. Харькова», являются востребованными и получили дальнейшее распространение в городской сети коммунальных медучреждений.

Уважаемые пациенты!

В настоящее время их разработчики создали и используют новый более совершенный функционал, объединивший в систему MedCard Plus все поликлинические учреждения города.

В этой связи всем пациентам КУОЗ «Харьковская городская поликлиника №8», зарегистрировавшимся в более ранней версии программы и использующим в настоящее время вход в личный кабинет предыдущего образца (http://8pol.city.kharkov.ua/?page_id=3349), необходимо провести регистрацию в новой системе MedCard Plus  (http://www.cabinet.mcplus.com.ua/register ), т.к. действие прежнего сервиса в ближайшее время прекратится.

Обращаем внимание:

  • при регистрации необходимо учесть, что почтовые сервисы ru, yandex.ru, yandex.ua заблокированы и не работают согласно указу Президента Украины;
  • процесс регистрации достаточно прост и потребует не более 5 минут времени;
  • в ходе регистрации при заполнении полей регистрационной формы необходимо четко следовать имеющимся там подсказкам;
  • более детальные разъяснения даны ниже.

Администрация поликлиники №8 Служба поддержки MedCard Plus

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ПАЦІЄНТІВ  ПОЛІКЛІНІКИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ MCPLUS

Для реєстрації в інформаційній системі MCPLUS необхідно зайти з Головної сторінки сайту до КАБІНЕТу (розташований справа вверху, вибрати рубрику  MCPLUS – РЕЄСТРАЦІЯ та уважно заповнити поля реєстраційної форми, а саме:

1) Виберіть поліклініку, у якій Ви обслуговуєтесь з випадаючого списку

2). Впишіть свою електронну адресу (Е–mail). Пишіть уважно! Не використовуйте адресу з   .ru та yandex.ua (у цьому випадку Ви не зможете отримати лист з посиланням, т.к. листи, відправлені на  такі адреси, не доходять).

3). Введіть пароль у полі Пароль та ще раз в полі “Підтвердження пароля”.  Дотримуйтесь вимог: використовуйте прописні та малі символи, цифри.

4). Введіть прізвище, ім’я, по батькові українською мовою (якщо у тексті є апостроф – то пишіть його на англійській розкладці клавіатури одинарним знаком (знаходиться під буквою “Э” поряд з кнопкою Enter).

5). Виберіть свою дату народження з випадаючого списку або введіть самостійно через дефіс.

6). Виберіть стать.

7). Виберіть з випадаючого списку вулицю Вашого проживання.

8). Напишіть номер будинку.

9). Вкажіть номер квартири (якщо Ви живете у приватному секторі, то ставте “0”).

10). Вкажіть номер телефону (усі цифри підряд без пропусків і тире).

11). У полі “Даю згоду на використання моїх персональних даних” поставте галочку.

12). Натисніть кнопку “Реєстрація”. Після цього на вказану Вами електронну адресу (E-mail) прийде лист (перевіряйте теку “Спам” інколи листи потравляюсь до неї). У листі буде посилання, по якому протягом 2-х годин  необхідно перейти  для  створення облікового запису в програмі (воно робиться автоматично). Після закінчення 2-годинного терміну посилання стане неактивним і зробити  запис у програмі буде неможливо. У результаті Вам доведеться реєструватися ще раз.

Важливо!

  • При заповненні полів під час реєстрації будьте уважні, враховуйте приведені роз’яснення.
  • Радимо записати відомості, які Ви внесли при реєстрації: зокрема, адресу електронної пошти та пароль, оскільки вони знадобляться при подальшому користуванні онлайн-сервісами.

Теги: , ,

Распечатать Распечатать
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222