ПРОФІЛАКТИЧНІ ОГЛЯДИ

КНП “Міська поліклініка №8” ХМР, що є багатопрофільною амбулаторно-поліклінічною медичною установою, має все необхідне для проведення профілактичних оглядів різних груп населення. В арсеналі медпрацівників – глибокі професійні знання, великий практичний досвід, сучасна діагностична база, наявність фахівців різного профілю. Усе це сприяє якісному проведенню профооглядів, забезпечує їх високу якість та комфортні умови для пацієнтів.

У поліклініці №8 створена і діє комісія з проведення первинних медичних оглядів по договорах для жителів Олексіївського мікрорайону Шевченківського району м. Харкова, а також по проведенню  періодичних профоглядів для жителів інших адміністративних районів міста за наявності відповідного договору підприємства (організації) з поліклінікою. Робота даної комісії проводиться відповідно до законодавства України, що регламентує цей розділ діяльності медустанов, а саме:

 • наказ МОЗ України № 246 від 21.05.2007 року “Про затвердження порядку проведння медичних оглядів працівників певних категорій”;
 • наказ МОЗ України № 280 від 23.07.2002 року “Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб” з доповненнями, що містяться в наказі МОЗ України № 150 від 21.02.2013 року.

Первинні профогляди проходять громадяни, які влаштовуються на роботу.

Для проведення медогляду необхідно мати направлення з місця роботи, в якому вказані:

 • назва підприємства (організації);
 • посада, на яку влаштовується потенційний працівник;
 • названий вид роботи (робота з наявністю шкідливих чинників виробництва або без них);
 • при необхідності вказана вимога про наявність санітарної книжки.

Порядок проходження медогляду :

 1. З направленням підприємства (організації) звернутися до кабінету долікарняному прийому поліклініки №8 (кабінет №227, 2-й поверх) з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 19.00 (вихідні – субота, неділя).
 2. Отримати у долікарняному кабінеті обхідний лист з переліком фахівців, у яких потрібно пройти обстеження, і направлення на аналізи у клініко-діагностичну лабораторію поліклініки.
 3. Для оформлення санітарної книжки, слід звернутися у кабінет № 306 (3-й поверх) і отримати роз’яснення про перелік необхідих у цьому випадку обстежень.

Графік роботи кабінету :

 • понеділок 13.00 – 17.00
 • вівторок – 08.00 – 12.00
 • середа – 13.00 – 17.00
 • четвер – 10.00 – 14.00
 • п’ятниця – 08.00 – 11.00

Періодичні профогляди  в умовах поліклініки №8 проводяться для працюючого населення за умови наявності договору на обслуговування, укладеного з підприємством і поліклінікою, а також списків співробітників, які підлягають медогляду.

Цей вид профоглядів спрямований на оцінку стану здоров’я працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, виявлення загальних захворювань, а також на профілактику і своєчасне виявлення початкових форм професійних захворювань.

Пам’ятаєте! Профогляди є важливим інструментом збереження здоров’я людей і вимагають відповідального відношення як працедавців, так і самих працівників.

   

Теги: , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222