Своєчасна постановка на облік по вагітності – відповідальний крок майбутньої мами

 Про те, як важливо для майбутньої мами своєчасно стати на облік по вагітності у жіночій консультації поліклініки, інформує лікар акушер-гінеколог КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” Тетяна Касьяненко.

Нарешті ти побачила довгождані дві смужки на тесті, і з цього дня починається довгий шлях виношування вагітності. Розвиток дитини в материнській утробі – процес все ще загадковий, тому гідний особливої уваги лікарів та майбутньої мами. Отже, спершу розберемося, коли ж майбутній мамі стає на облік і які обстеження чекають її найближчим часом.

Встати на облік по вагітності необхідно в термін до 12 тижнів. Крім того, рання постановка на облік дозволяє максимально точно визначити термін вагітності і пологів.

У цей час призначається перше планове УЗД, на якому вже можна буде отримати достовірні дані про правильність розвитку малюка. У твоїх інтересах встати на облік якомога раніше, щоб у лікарів було більше часу виявити можливі патології або захворювання, і впоратися з ними, що забезпечити народження здорового малюка.

У період  до 10 тижнів лікар дасть напрям на аналіз крові на TOРЧ, ВІЛ, сифіліс і гепатит. Також обов’язково береться мазок з піхви і загальний аналіз сечі.

При постановці на облік, окрім гінеколога тебе чекають планові візити до терапевта, лора, окуліста, стоматолога таі ендокринолога .

Побувати на прийомі у фахівців і пройти обстеження – усе це дуже важливо, оскільки йдеться про твоє здоров’я  і  про здоров’я твого малюка.

Бережи себе і своє крихітне диво, адже його здоров’я залежить тільки від тебе!

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222