У БУДНІ І У СВЯТА – МЕДПРАЦІВНИКИ ПОЛІКЛІНІКИ №8 НА ВАРТІ ЗДОРОВ’Я ПАЦІЄНТІВ

День медичного працівника – очікуване свято для  колективу КНП «Міська поліклініка №8», де працюють високопрофесійні медики, які опікуються здоров’ям харків’ян.

Професійне свято для лікарів, медичних сестер –  це можливість відчути свою причетність до шанованого у нашому суспільстві співтовариства медиків, глибше усвідомити свою особливу місію служіння людям на благо їх здоров’я і, звичайно, приємний привід почути на свою адресу теплі вітання.

Поліклініка №8 вже більше 35 років значиться на мапі медичних установ м. Харкова. Сьогодні це сучасний амбулаторно-профілактичний медзаклад, у якому надається багатопрофільна медична допомога жителям Першої столиці, переважно тим, хто мешкає на Олексіївському жилмасиві. Надання широкого спектру діагностичних та лікувальних послуг забезпечують більше 80 кваліфікованих лікарів та майже 100 медичних сестер. Вишу та першу кваліфікаційні категорії мають 80% лікарів та 83% середнього медичного персоналу.

Колектив очолює досвідчений лікар Олена Станіславівна Чумаченко, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, яка впродовж багатьох років плідно працює у галузі охорони здоров’я і користується заслуженим авторитетом у колег та пацієнтів.

Багатьох медичних працівників пов’язує  багаторічна діяльність саме з цією поліклінікою, чимало з них прийшли у ці стіни зразу після закінчення медичних закладів молодими лікарями, юними медсестрами, набиралися тут досвіду (і професійного, і життєвого), та завдяки сумлінній праці, активній життєвій позиції стали авторитетними професіоналами своєї справи. Тож заслужений багаторічною плідною працею статус ветерана поліклініки тут  поправу надано багатьом лікарям  та медичним сестрам. До їхніх добрих справ та започаткованих ними традицій залучаються молоді медичні працівники, які недавно поповнили штати медустанови.

Наразі медичні працівники закладу напружено працюють. У штатному режимі виконується об’єм лікувальних та профілактичних заходів для усіх пацієнтів, які звертаються на лікарські прийоми, проводяться діагностичні дослідження, надаються реабілітаційні послуги та паліативна медична допомога. Проводиться «перезавантаження» діяльності консультативно-діагностичного центру, який віднедавна функціонує у поліклініці; вдосконалює свою роботу первинна ланка медицини, представлена Центром первинної медико-санітарної допомоги.

Зважаючи на відомі обставини, пов’язані з пандемією Covid-19, медпрацівники вбачають за свій обов’язок протистояти цьому небезпечному виклику. З квітня 2020 року у нашому медзакладі організована робота мобільної бригади по обстеженню пацієнтів з підозрою на коронавірус та контактних осіб.

Колектив поліклініки, його керівництво налаштовані на ефективну роботу по наданню якісної медичної допомоги усім, хто її потребує.

ВІТАЄМО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

У переддень професійного свята щирі вітання з професійним святом усім медичним працівникам поліклініки №8 – від адміністрації, профспілкового комітету, ради медичних сестер.

Міцного Вам здоров’я, багато щасливих днів, успіхів у всіх справах та починаннях, благополуччя та добробуту. Нехай і у будні, і у свята Ви ніколи не засумніваєтесь у важливості своєї благородної праці та вибору професійної стезі медичного працівника. Нехай вдячність та повага пацієнтів додає кожному з Вас сил для служіння людям.

У святковому наказі по КНП «Міська поліклініка №8» ХМР головний лікар Олена Чумаченко оголошує медпрацівникам поліклініки особисту подяку за сумлінну працю, надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню та активну участь в громадському житті.

   

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222