“ЕФЕКТ МОЦАРТА” – МУЗИКА ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАМ

Ученими відмічений позитивний вплив класичної музики на вагітність: класична музика корисна для здоров’я та настрою мами і малюка.

Вагітність – час змін, змін як на біологічному, так і на психологічному рівні. Змынюэться все: смак, звички, переваги. У багатьох мам змінюються і музичні уподобання.

Вагітним рекомендують слухати таку музику, щоб малюк добре розвивався та зміг розкрити свої таланти. Учені у всьому світі в зв’язку з цим виділяють музику Вольфганга Амадея Моцарта, яка, на їх думку, викликає нез’ясовний позитивний вплив на внутрішньоутробний  розвиток дитини. Цей дивний вплив названий “ефектом Моцарта”. Що ж це за ефект?

Численні незалежні дослідження учених, медиків і психологів всього світу доводять, що музика австрійського композитора Вольфганга Амадея Моцарта (1756 – 1791 рр.)  здійснює на людей найсильнішу оздоровчу дію. Лікувальна дія музики Моцарта обумовлена у числі інших чинників і тим, що в ній дуже багато звуків високої частоти.  Наявність саме високих частот у музичних творах Моцарта несе в собі найпотужніший енергетичний заряд не лише для головного мозку, але і для усього організму в цілому. Прослуховування музики з певною частотою і тембром урівноважує і гармонізує стан вагітної жінки. А отже благотворно впливає на розвиток дитини і сприяє фізіологічним пологам.

Моцарт – “найбыльш вдалий” композитор для малюків. Світла і вишукано проста музика Моцарта чинить найсильніший позитивний вплив на розвиток дитячої психіки, інтелекту та творчого начала. Після народження прослуховування музики також не варто припиняти, оскільки можна з упевненістю сказати, що вона сприятиме гармонійному розвитку розумових здібностей малюка, що вже народився, через залучення його до прекрасного.

Тетяна Касьяненко, лікар акушер-гінеколог КЗОЗ “Харьковсокая міська поліклініка №8”

Теги:

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222