Анонси та об’яви

images--

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ РЕНТГЕН-ЛАБОРАНТА

На роботу в КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” запрошується рентген-лаборант, який має медичну освіту та спеціальну підготовку по рентгенології. Досвід роботи за фахом вітається.

Тищенко_сайт

ВІДДІЛЕННЯ ГЕПАТОПАНКРЕАТОБІЛІАРНОЇ ХІРУРГІЇ (НОВИНИ ПАРТНЕРІВ)

У відділенні гепатопанкреатобіліарної хірургії  ГУ “Інститут загальної і невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева НАМН України” надається висококваліфікована медична допомога з використанням сучасних методів діагностики та хірургічного лікування, – інформує завідувач відділенням,  доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України Олександр Михайлович Тищенко. – Досвід провідних світових клінік, що став надбанням високопрофесійних фахівців, які працюють тут, дозволяє успішно лікувати широкий спектр патологій гепатопанкреатобіліарної зони.

top-3549818738

Відкрито фінансування урядової програми «Доступні ліки» на 2018 рік та розпочата виписка рецептів на лікарські препарати

Фахівцями КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» відновлюється видача рецептів на отримання ліків безкоштовно або з незначною доплатою для пацієнтів, які страждають на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

7ef40aa16a13844f0008e288f363a46c

У поліклініці №8 відкрита вакансія лікаря-фізіотерапевта

На роботу у КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» запрошується лікар-фізіотерапевт з досвідом роботи за фахом (бажано чоловік).

Звертатися до відділу кадрів поліклініки за телефоном 725-11-48.

Адміністрація КЗОЗ “ХМП №8”

images

Для формування реєстра пацієнтам необхідно надати паспортні дані

Шановні пацієнти!

У зв’язку з підготовкою до проведення медичної реформи переконливо просимо Вам при відвідуванні поліклініки мати при собі паспорт.

Дані паспорту потрібні для внесення до електронної бази при формування реєстру пацієнтів.

Необхідні відомості можуть вноситися працівниками реєстратури поліклініки, а також лікарями (медсестрами) у ході лікарських прийомів.

Адміністрація поліклініки

images

Прийом лікаря-онколога проводитиметься п’ять днів на тиждень

У КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” змінено графік прийому лікаря-онколога: консультативний прийом фахівця цього профілю проводитиметься п’ять разів на тиждень.

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222