Анонси та об’яви

ПІСЛЯ НЕТПРИВАЛОЇ ПЕРЕРВИ ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ БАСЕЙНУ ПОЛІКЛІНІКИ. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ, ХТО ДБАЄ ПРО ЗДОРОВ’Я ТА КРАСУ

У КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” працює басейн з сучасним очищенням води, де можна прекрасно оздоровитися. У 2017 році приміщення оздоровчого центру поліклініки, в якому знаходиться басейн, був капітально відремонтований, тут створено усі умови для комфортних занять.  Про те, наскільки корисний цей вид оздоровлення, розповідає завідувач відділенням відновного лікування поліклініки Ольга Прасол.

ДІАГНОСТИКА РОДИМОК. У ХАРКОВІ ПРАЦЮЄ КАБІНЕТ ЦИФРОВОЇ КОМП’ЮТЕРНОЇ ДЕРМАТОСКОПІЇ (НОВИНИ ПАРТНЕРІВ)

У Харківському міському клінічному шкірно-венерологічному диспансері №5, де знаходится кабінет цифрової комп’ютерної дерматоскопії, проводиться діагностика родимок. Прийом веде сертифікований фахівець, лікар вищої категорії.

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ РЕНТГЕН-ЛАБОРАНТА

На роботу в КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” запрошується рентген-лаборант, який має медичну освіту та спеціальну підготовку по рентгенології. Досвід роботи за фахом вітається.

ВІДДІЛЕННЯ ГЕПАТОПАНКРЕАТОБІЛІАРНОЇ ХІРУРГІЇ (НОВИНИ ПАРТНЕРІВ)

У відділенні гепатопанкреатобіліарної хірургії  ГУ “Інститут загальної і невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева НАМН України” надається висококваліфікована медична допомога з використанням сучасних методів діагностики та хірургічного лікування, – інформує завідувач відділенням,  доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України Олександр Михайлович Тищенко. – Досвід провідних світових клінік, що став надбанням високопрофесійних фахівців, які працюють тут, дозволяє успішно лікувати широкий спектр патологій гепатопанкреатобіліарної зони.

Відкрито фінансування урядової програми «Доступні ліки» на 2018 рік та розпочата виписка рецептів на лікарські препарати

Фахівцями КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» відновлюється видача рецептів на отримання ліків безкоштовно або з незначною доплатою для пацієнтів, які страждають на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

У поліклініці №8 відкрита вакансія лікаря-фізіотерапевта

На роботу у КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» запрошується лікар-фізіотерапевт з досвідом роботи за фахом (бажано чоловік).

Звертатися до відділу кадрів поліклініки за телефоном 725-11-48.

Адміністрація КЗОЗ “ХМП №8”

Лікування захворювань шкіри, волосся, нігтів: доступно та якісно (новини партнерів)

У Харківському міському шкірно-венерологічному диспансері  №1 до послуг пацієнтів – широкий спектр спеціалізованої медичної допомоги :

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222