bnjub 2017

ПОПОВНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ПОЛІКЛІНІКИ №8, ПРИДБАННЯ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ, ПРОВЕДЕННЯ КАПІТАЛЬНИХ І ПОТОЧНИХ РЕМОНТІВ у 2017 році

Наша лікувально-профілактична медустанова має унікальну матеріально-технічну базу, яка у 2017 році поповнилася новими надходженнями  медичного устаткування, придбаними  за бюджетні та позабюджетні кошти (нині медичне обладнання успішно експлуатується на благо здоров’я жителів району обслуговування).

128398

ДОПОВНЕНИЙ РЕЄСТР ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» ВКЛЮЧАЄ 239 ПРЕПАРАТІВ


Наказом МОЗ України від 05.02.2018 № 177 затверджено новий реєстр препаратів урядової програми “Доступні ліки”, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою. До реєстру додано 41 новий препарат.

bl5b81i6b0z3caurytykbi545-1

У ПОЛІКЛІНІЦІ РОЗПОЧАТА ПІДГОТОВЧА РОБОТА ПО ЗАПОВНЕННЮ ДЕКЛАРАЦІЙ

Шановні жителі Олексіївського жилмассиву!

                 У зв’язку з реформуванням охорони здоров’я, що почалося в Україні, в поліклініці №8 активно проводиться підготовча робота по заповненню декларацій.

                Ви можете укласти договір з терапевтом, якому довіряєте своє здоров’я, незалежно від Вашої реєстрації тп проживання.

                Для цього Вам необхідно звернутися до лікаря в години його прийому  з паспортом та ідентифікаційним кодом. Підписання договору проводиться поза чергою.

                Якщо Ви не встигнете підписати декларацію до 1 червня 2018 року, лікувальна установа буде вимушена  відмовити Вам у плановому відвідуванні або приймати згідно Законодавства України на платній основі.

Інформацію про лікарів та графіки прийому можна подивитися на сайті поліклініки в розділах: Структурні підрозділи та Графік прийому

БЛАНК ДЕКЛАРАЦІЇ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ – deklaraciya1

Адміністрація поліклініки №8

Дізнатися більше про медичну реформу – в дайджестах МОЗ України

1c0ae2205709722b62e843abc0471a55_XL

ДАЙДЖЕСТИ МОЗ УКРАЇНИ – КОМПЕТЕНТНО ТА ІНФОРМАТИВНО ПРО АКТУАЛЬНІ НОВАЦІЇ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Міністерством охорони здоров’я України підготовлені та опубліковані два січневих випуски “Дайджест медичної реформи”. Пропонуємо Вашій увазі інформаційні матеріали,  що містять роз’яснення про зміст ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання громадськості.
10213700-Un-tas-de-factures-ch-quier-stylo-et-calculatrice-sur-la-table--Banque-d'images

До 15 січня 2018 року тимчасово припиняється прийом оплати через банківську мережу за проходження медоглядів

У зв’язку із завершенням фінансового року перерахування грошей через банківську мережу за проходження медоглядів і оформлення деяких документів можливе тільки до 15 грудня поточного року. Основа – постанова Кабінету Міністрів України № 1138.

DSC_1096-

У поліклініці №8 встановлено сучасний цифровий малодозовий флюорограф та поновлена робота кабінету флюографії

З 11 грудня 2017 року після тимчасової перерви, пов’язаної із заміною устаткування, поновлюється робота кабінету флюорографії у штатному режимі.

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222