СВЕДЕНИЯ О ВРАЧАХ-ТЕРАПЕВТАХ ПОЛИКЛИНИКИ №8, ПРЕДСТАВЛЯЮЩИХ ПЕРВИЧНОЕ ЗВЕНО МЕДИЦИНЫ

Уважаемые пациенты! Здесь Вы можете ознакомиться со сведениями о врачах-терапевтах Центра ПМСП «КУОЗ «Харьковская городская поликлиника №8»,  которые проводят подписание деклараций на предоставление первичной медицинской помощи в рамках национальной кампании «Врач для каждой семьи». Подробнее о заключении деклараций в рубрике сайта Медреформа

 
ПІБ Освіта Лікар. спеціал. Кате- горія Стаж (роки) Дні тижня Прийом (час) Дні тижня Прийом (час) Кабі нет
1 Видрич Світлана Іванівна повна вища терапія перша 24 понеділок вівторок середа 11- 14 16-19 08-11 четвер п’ятниця 13-16 08-11 201
2 Ворона Анастасія Володимирівна повна вища терапія друга 6 понеділок вівторок середа 16-19 09-12 14-17 четвер п’ятниця 10-13 16-19 206
3 Гордієнко Ганна Іванівна повна вища терапія вища 14 понеділок вівторок середа 08-11 16-19 11-14 четвер п’ятниця 13-16 08-11 203
4 Даніленко Ольга Василівна повна вища терапія вища 29 понеділок вівторок середа 16-19 08-11 08-11 четвер п’ятниця 13-16 11-14 223
5 Домніч Світлана Василівна повна вища терапія перша 34 понеділок вівторок середа 13-16 08-11 11-14 четвер п’ятниця 16-19 11-14 214
6 Ечкенко Борис Миколайович повна вища терапія перша 20 понеділок вівторок середа 16-19 11-14 08-11 четвер п’ятниця 13-16 08-11 212
7 Єсікова Галина Степанівна повна вища терапія вища 32 понеділок вівторок середа 09-12 14-17 10-13 четвер п’ятниця 16-19 08-11 209
8 Задолинна Оксана Анатоліївна повна вища терапія друга 18 понеділок вівторок середа 08-11 13-16 10-13 четвер п’ятниця 16-19 10-13 205
9 Зайцев Андрій Миколайович повна вища терапія вища 39 понеділок вівторок середа 16-19 08-11 13-16 четвер п’ятниця 11-14 13-16 202
10 Злотнік Валентина Геннадіївна повна вища терапія лікар- спеціа ліст 17 понеділок вівторок середа 13-16 08-11 11-14 четвер п’ятниця 16-19 11-14 212
11 Кириченко Галина Анатоліївна повна вища терапія вища 32 понеділок вівторок середа 16-19 08-11 08-11 четвер п’ятниця 13-16 11-14 220
12 Колоній Валентина Олександрівна повна вища терапія лікар- спеціа ліст 49 понеділок вівторок середа 08-11 16-19 11-14 четвер п’ятниця 13-16 11-14 206
13 Котляр Лариса Сергіївна повна вища терапія перша 12 понеділок вівторок середа 11-14 13-16 08-11   четвер п’ятниця 16-19 11-14 203
14 Лакінська Олена Юріївна повна вища терапія вища 40 понеділок вівторок середа 11-14 13-16 08-11 четвер п’ятниця 16-19 08-11 206  
15 Малько Віолетта Альбертівна повна вища терапія вища 20 понеділок вівторок середа 16-19 11-14 08-11 четвер п’ятниця 12-16 08-11 214
16 Матушкін Олександр Іванович повна вища терапія вища 40 понеділок вівторок середа 13-16 08-11 16-19 четвер п’ятниця 11-14 13-16 204
17 Мірошніченко Ольга Валеріївна повна вища терапія перша 13 понеділок вівторок середа 10-13 16-19 08-11 четвер п’ятниця 14-17 08-11 204
18 Мороз Ірина Іванівна повна вища терапія перша 26 понеділок вівторок середа 08-11 14-17 10-13 четвер п’ятниця 16-19 09-12 202
19 Мустафаєва Офелія Бахлул-кизи повна вища терапія друга 14 понеділок вівторок середа 13-16 11-14 13-16 четвер п’ятниця 08-11 16-19 209
20 Перхун Вікторія Миколаївна повна вища терапія перша 10 понеділок вівторок середа 16-19 12-15 13-16 четвер п’ятниця 08-11 16-19 210
21 Руднєва Світлана Вікторівна повна вища терапія вища 29 понеділок вівторок середа 16-19 08-11 08-11 четвер п’ятниця 13-16 11-14 221
22 Скоромна Світлана Анатоліївна повна вища терапія перша 8 понеділок вівторок середа 16-19 11-14 13-16 четвер п’ятниця 08-11 16-19 204
23 Стоборева Людмила Василівна повна вища терапія вища 47 понеділок вівторок середа 14-19 08-13 08-13 четвер п’ятниця 14-19 08-13 222
24 Струков Дмитро Вадимович повна вища терапія вища 12 понеділок вівторок середа 14-17 10-13 16-19 четвер п’ятниця 09-12 14-17 203
25 Струкова Ніна Миколаївна повна вища терапія вища 41 понеділок вівторок середа 13-18 08-13 13-18 четвер п’ятниця 08-13 13-18 211
26 Танько Наталія Юріївна повна вища терапія вища 26 понеділок вівторок середа 08-13 13-19 08-13 четвер п’ятниця 13-19 08-13 208
27 Терновська Ольга Юріївна повна вища терапія перша 12 понеділок вівторок середа 09-12 16-19 08-11 четвер п’ятниця 14-17 08-11 210
28 Тітенко Катерина Олексіївна повна вища терапія вища 30 понеділок вівторок середа 16-19 11-14 16-19 четвер п’ятниця 08-11 13-16 201
29 Тригуб Валентина Олексіївна повна вища терапія вища 30 понеділок вівторок середа 13-16 11-14 11-14 четвер п’ятниця 16-19 08-11 223
30 Ушакова Маріанна Володимирівна повна вища терапія перша 11 понеділок вівторок середа 13-16 09-12 16-19 четвер п’ятниця 11-14 13-16 210
31 Хагалі Аділь Алі повна вища терапія перша 22 понеділок вівторок середа 16-19 09-12 13-16 четвер п’ятниця 10-13 13-16 205
32 Шаданія Натела Мелітоновна повна вища терапія вища 36 понеділок вівторок середа 15-17 11-13 11-13 четвер п’ятниця 15-17 09-11 306
33 Яковчук Любов Володимирівна повна вища терапія вища 33 понеділок вівторок середа 13-16 11-14 11-14 четвер п’ятниця 16-19 08-11 221
   

Теги: , , ,

Распечатать Распечатать
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222