График работы диагностических и лечебных подразделений (на текущую неделю)

Увага !

14.10 18 (неділя) в поліклініці працюють:  з 8.00 до 18.00 – черговий терапевт (2 поверх, 227 кабінет)

                                                                         з 9.00 до 15.00 – черговий хірург ( 5 поверх. 508 кабінет)

15.10 18 (понеділок)  в поліклініці працюють: з 8.00 до 18.00 – черговий терапевт (2 поверх, 227 кабінет)

РЕНТГЕН-ДІАГНОСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ 

№ кабінету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
  704 7-й поверх рентгеноскопия ЖКТ   8.00 – 10.0  8.00 – 10.00 8.00 – 10.00 8.00 – 10.00 8.00 – 10.00
704 7-й поверх  Кабінет рентген-досліджень (рентгенограма грудної клітини, кістково-суглобової системи, придаткових пазух носа) 10.00 – 13.00 14 – 17.30  з 25.09 по 29.10 працює  з 10-13 и с 13.30-18         10.00 – 13.00 14 – 17.30  з 25.09 по 29.10 працює  з 10-13 и с 13.30-18                   10.00 – 13.00 14 – 17.30  з 25.09 по 29.10 працює   з 10-13 и с 13.30-18                     10.00 – 13.00 14 – 17.30  з 25.09 по 29.10працює   з 10-13 и с 13.30-18

 

             
10.00 – 13.00 14 – 17.30  з 25.09 по 29.10 працює   з 10-13 и с 13.30-18          
702 7-й поверх   Кабінет мамографії з 25.09 по 29.10 працює: 11.30-13.00 13.30 – 15.00 з 25.09 по 9.10 працює: 11.30-13.00 13.30 – 15.00 з 25.09 по 29.10 працює: 11.30-13.00 13.30 – 15.00 з 25.09 29.10 працює: 11.30-13.00 13.30 – 15.00 з 25.09 по 29.10 працює: 11.30-13.00 13.30 – 15.00
111 1-й поверх  Кабінет флюорографії  10.00- 13.00 13.30- 17.30з 25.09 по 29.10 працює   9.00 до 11.00 и с 15.00 до 17.00  

08.00- 13.00

13.30- 16.00

з 25.09 по 29.10 працює  9.00 до 11.00 и с 15.00 до 17.00            
  10.00- 13.00 13.30- 17.30 з 25.09 по 29.10 працює  9.00 до 11.00 и с 15.00 до 17.00              

08.00- 13.00

13.30- 16.00

з 25.09 по 29.10 працює  9.00 до 11.00 и с 15.00 до 17.00          
10.00- 13.00 13.30- 17.30 з 25.09 по 29.10 працює 9.00 до 11.00 и с 15.00 до 17.00  –

Увага! Обстеження проводиться за направленням лікаря. 

ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИКИ

Комісія з проведення медичних оглядів водіїв та кандидатів у водії (водійська комисія) Години роботи:  з 8.00 до 16.00, вихідний — субота, неділя. Місцезнаходження: 3-й поверх, адміністративний корпус поліклініки, приймальня.

Комісія по дозвільній системі Години роботи:  з 8.00 до 16.00, вихідний — субота, неділя. Місцезнаходження: 3-й поверх, адміністративний корпус поліклініки, приймальня.

Всім, хто звертається в дані комісії з питання проходжения медогляду, необхідно пред`явити: паспорт, 2 фотокартки  розміром 3 х 4, сертифікати нарколога та психіатра.

Сертифікати слід попередньо отримати, відвідавши спеціалізовані служби (прийом здійснюється з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 16.00) за адресами:

  • психоневрологічний диспансер – вул. Артема, 32; тел.700-50-06
  • наркологічний диспансер –в ул. Ганни, 66 (у районі Кінного ринку), тел.732-09-96

Довідки  про роботу водійської комісії за  телефоном 725-11-51.

Медична комісія з оформлення санітарних книжок

№ кабинету Ф.І.П. лікаря понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
306 3-й поверх Шаданія Натела Мелітонівна 8.00 – 11.00   8.00 – 11.00     11.00 – 14 .00     14.00 – 17.00         8.00 – 11.00      
306 3-й поверх Колеснік Ірина Володимирівна (медсестра) 8.00 – 11.00 8.00 – 11.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 8.00 – 11.00

Долікарняний кабінет

кабинету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
227 2-й поверх Долікарняний кабінет   8.00 — 13.00 13.30 – 19.00       8.00 — 13.00 13.30 – 19.00         8.00 — 13.00 13.30 – 19.00         8.00 — 13.00 13.30 – 19.00         8.00 — 13.00 13.30 – 19.00      

КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

кабинету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
317 3-й поверх Клінічний аналз крові Згортання крові Підрахунок тромбоцитів РМП   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   –
317 3-й поверх Загальноклінічний анализ сечі Добовий аналіз сечі на цукор Анализ сечі по Нечипоренко Аналіз сечі за Зимницьким   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00     –
311 3-й поверх Кал на яйці глист Копрограма Кал на приховану кров   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   07.00 – 09.00   –
311 3-й поверх Анализ мокротиння клінічний Аналіз мокротиння на туберкульоз 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00   –
315   Глюкоза крові Кров на РМП 07.00 – 9.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00 07.00 – 09.00
217 2-й поверх Ревмопроби Амілаза крові Білірубин Сечова кислота Печінкові проби Ниркові проби Коагулограма МНО Протормбін   –   08.00 – 09.30   –   08.00 – 09.30   –   –
217 Ліпідний спектр Холестерин Ліпопротеіди 08.00 – 09.30 08.00 – 09.30 08.00 – 09.30
217 2-й поверх Аналіз на групу крові і резус належність RW 08.00 – 13.00 09.40 – 13.00 08.00 – 13.00 09.40 – 13.00 08.00 – 13.00   —
217 Антитіла до гепатитів В і С 08.00 – 11.00 09.40 – 11.00 08.00 – 11.00 09.40 – 11.00 08.00 – 11.00
217 Дослідження на ВІЛ 08.00 – 13.00 09.40 – 13.00

ПРОЦЕДУРНИЙ КАБІНЕТ

№ каб Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
215 2-й поверх Процедурний (маніпуляційний) кабінет 08.00 – 11.0012.00- 18.00 08.00 – 11.00 12.00 -18.00 08.00 – 11.00 12.00 -18.00 08.00 – 11.00 12.00 -18.00 08.00 – 11.0012.00 -18.00 08.00 – 11.00 12.00 -15.00

ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ

№ кабинету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
412 4-й поверх Процедурний кабінет жіночої консультації 08.00 – 13.00 13.30 -19.00 08.00- 13.00 13.30 – 19.00 08.00 – 13.00 13.30 -19.00 08.00 – 13.00 13.30 -19.00 08.00 – 13.00 13.30 – 19.00

Кабінет УЗД у жіночій консультації  

№ кабинету Ф.І.П. лікаря понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
401 4-й поверх Чорна Тетяна Павлівна  

12.00 – 14.00

 

09.00 – 13.00

401 4-й поверх Шаповалова Олена Сергіївна 14.00 – 17.00       08.00- 11.00
401 4-й поверх Кісєльова Тетяна Валентинівна

14.00- 17.00 

 

12.00- 15.00

 

 

401 4-й поверх Захарченко Ірина Анатолівна 09.00 – 12.00

Оглядовий кабінет у жіночій консультації:

 
№ кабінету П.І.Б. лікаря понеділок вівторок середа четвер п’ятница субота
417 4-й этаж Міненко Оксана Миколаївна 14.00-18.00   9.00- 14.00  14.00- 18.00 9.00- 14.00
417 4-й поверх Кордюк Зоя Петрівна   08.00 – 13.00       14.00- 19.00   08.00 – 13.00     14.00-19.00  
               

ВІДДІЛЕННЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ

№ кабинету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
610 6-й поверх   Кабінет фізіопроцедур  08.00 – 13.0014.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.0014.00 – 18.00
601 606 6-й поверх Кабінет і зал лікувальної фізкультури 13.00 – 19.00 08.00 – 14.00 13.00 – 19.00 08.00 – 14.00 13.00 – 19.00
226 2-й поверх Запис за тел.: 725-11-43 Басейн, Фітобочка 08.00 – 19.00  – 08.00 – 19.00  – 08.00 – 19.00  –
105 1-й поверх Душ Шарко, циркулярний душ, підводний душ- масаж, інгаляції, кисневі коктейлі, парафінотерапія 08.00 – 13.00 14.00 – 16.00 08.00 – 13.00 14.00 – 16.00 08.00 – 13.00 14.00 – 16.00 08.00 – 13.00 14.00 – 16.00 08.00 – 13.0014.00 – 16.00
Запис у каб.№611 Кабинет масажу 08.00 – 13.0014.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.00 14.00 – 18.00 08.00 – 13.0014.00 – 18.00

Кабінет спелеотерапії (соляна шахта)  кабінет №112 (1-й поверх).

Запис у лікаря. Попередній запис в групы по тел: 725-11-43.

ВІДДІЛЕННЯ  ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

№ кабинету Вид обстеження понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
304 3-й поверх Електро- кардіограма 08.00 – 13.00 13.30 – 18.00       08.00 – 13.00 13.30 – 18.00   08.00 – 13.00 13.30 – 18.00   08.00 – 13.00 13.30 – 18.00     08.00 – 13.00 13.30 – 18.00    

Виїзд медпрацівників для зняття ЕКГ (електрокардіограми) на дому здійснюється по вівторках з 9.00 до 13.00. Попередній запис в кабинеті №304 при наявності направлення лікаря щодня з 8.00 до 18.00, вихідний – субота, неділя.

Кабінет УЗД (ультразвукове дослідження)  

№ кабинету Ф.І.П. лікаря понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
707 7-й поверх Рижов Костянтин Семенович   08.30 – 13.30  

  13.30 – 18.30         08.30 – 13.30       13.30 – 18.30       08.30 – 13.30
707 7-й поверх Болібок Марина Сергіївна 13.30 – 18.30       08.30 – 13.30       13.30 – 18.30       08.30 – 13.30       13.30 – 18.30    
707 7-й поверх Іговський Сергій Станіславович   09.00 – 14.00

Прийом пацієнтів здійснюється за направленням лікаря згідно попереднього запису. Попередній запис в кабінетеі №101 (1 поверх) понеділок – п`ятниця з 8.00 до 19.00.

Кабінет функціональної діагностіки (5-й поверх):

№ кабинету Ф.І.П. лікаря понеділок вівторок середа четвер п`ятниця субота
502 5-й поверх Улєсова Галина Василівна 10.00 – 14.00    

10.00 – 14.0о   10.00 – 14.00    

12.00 – 16.00     10.00 – 14.00    
502 5-й поверх Бубєльова Ірина Григорівна 15.00-18.00 с 3.10 по 16.10 отсутствует       09.00 – 12.00 с 3.10 по 16.10 отсутствует        

Увага! Прийом пацієнтів здійснюється за направленням лікаря.

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222