БАСЕЙН У ПОЛІКЛІНІЦІ №8: АКВААЕРОБІКА, ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВАГІТНИХ, ВІЛЬНЕ ПЛАВАННЯ

Постійні відвідувачі басейну вже встигли оцінити його переваги та з задоволенням і користю займаються профілактикою здоров’я з професійними тренерами. У басейні поліклініки проведено капітальний ремонт. Усі приміщення зручні та функціональні, встановлене сучасне імпортне обладнання з автоматичною системою контролю, яке забезпечує очищення та знезараження води, підтримання нормального рівня PH. Для тих, хто ще вагається,  або не має достатньої інформації про заняття в басейні поліклініки, її додасть Катерина Ломтєва, інструктор ЛФК оздоровчого центру КНП «Міська поліклініка №8» ХМР.

ЗАНЯТТЯ АКВААЕРОБІКОЮ

Ті, хто не вміє або не любить плавати через монотонність та одноманітність плавання, вибирають заняття аквааеробікою, які ефективно позбавляють від зайвої ваги і допомагають підтримати організм у хорошій фізичній формі.

Аквааеробіка спричиняє на організм людини корисну лікувальну дію, благотворно впливає на поставу, приносять користь тим, хто має захворювання опорно-рухового апарату. При знаходженні у воді розвантажується хребет, зникають болі у спині, відновлюються порушені функції.

Аквааеробіка корисна для серцево-судинної та дихальної системи, тому що легені та серце працюють у полегшених умовах. У гіпертоніків знижується, а потім приходить в норму тиск. У процесі занять зміцнюються м’язи, покращується їх тонус, відновлюється нервова система. Водні вправи формують стійкість до простудних захворювань.

Корисна аквааеробіка і літнім людям. Вода надає системі кровообігу масажного ефекту, полегшує роботу серця, знімає напругу в м’язах.

Вода впливає на шкіру подібно гідромасажу, при цьому жирові клітини розсмоктуються, а шкіра підтягується. Ця особлива властивість аквааеробіки дозволила їй стати одним з найефективніших засобів схуднення.

ВІЛЬНЕ ПЛАВАННЯ В ГРУПАХ ЗДОРОВ’Я

Плавання – це красиве тіло, розвинені м’язи та міцне здоров’я. Відвідування басейну –корисне проведення часу, емоційне розвантаження і задоволення, це своєрідний ефективний антидепресант.

Позитивний вплив плавання відчув кожен, хто відвідував басейн. Зміцнення загального стану здоров’я та загартування, що слугують профілактикою різноманітних захворювань, – ці важливі бонуси отримують всі прихильники плавання.

Під час тренування організм насичується киснем, прискорюються метаболічні процеси, клітини отримують достатню кількість кисню. Фахівці небезпідставно стверджують, що під час плавання задіяні абсолютно всі м’язові групи тіла.

ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВАГІТНИХ

Відвідувати басейн рекомендується жінкам під час вагітності. Регулярні тренування допоможуть підтримувати тіло в тонусі, зміцнювати м’язи, що сприятиме легким та швидким пологам. Насичення організму киснем і поживними речовинами позитивно позначиться на розвиткові плоду. Чим раніше майбутня матуся почне заняття у воді, тим краще для її здоров’я.

ТРЕНЕРИ БАСЕЙНУ:

  • Катерина Валеріївна Ломтєва – інструктор ЛФК оздоровчого центру, майстер спорту з акробатики, має вищу освіту (спеціальність – магістр-реабілітолог) та великий стаж практичної роботи;
  • Олена Юріївна Нагорна, медсестра ЛФК, стаж практичної роботи 10 років, має авторські напрацювання спеціальних комплексів вправ для схуднення та профілактики остеохондрозу.

Щоб дізнатися більше, телефонуйте (к.т. 725-11-43, 0952953252) або приходьте до оздоровчого центру (2-й поверх будівлі поліклініки №8).

На знімках: у басейні поліклініки №8

Теги: , , , , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222