Безкоштовне обстеження молочних залоз в рамках скринінгової кампанії «Онко-дозор»

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози громадські організації Харкова, що опікуються проблемами профілактики онкологічних захворювань, проводять традиційну безкоштовну акцію для жінок по обстеженню молочних залоз лікарями-онкологами.

Мета акції – покращення обізнаності про рак молочної залози та його діагностику серед жителів регіону шляхом своєчасного профілактичного обстеження.

Місце та дата проведення: скринінгова кампанія буде проводитися у м. Харків з 17 по 28 жовтня на базі Харківського обласного клінічного онкологічного центру (вул. Лісопаркова, 4), де всі бажаючі зможуть отримати кваліфіковану консультацію лікарів-онкологів та за необхідністю пройти УЗД обстеження.

Організатори акції: ГО «Центр «Рівне право на життя», Українська федерація боротьби проти раку, Харківський обласний клінічний онкологічний центр за підтримки Харківської обласної ради та компанії Санофі в Україні.

«Онко-Дозор» – це можливість своєчасно виявити патологію і не допустити ускладнень для здоров’я. Скористайте нагодою, пройдіть обстеження.

Телефон для довідок: 050-651-50-28

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222