БІОПУНКТУРА: НЕ СТИМУЛЯЦІЯ, А ВІДНОВЛЕННЯ

Біопунктура – це введення лікарських препаратів в біологічно активні точки. Для ін’єкцій найчастіше застосовуються комплексні гомеопатичні препарати та фітотерапевтичні (натуропатичні) препарати. Подібно гомеопатичному лікуванню та рефлексотерапії, біопунктура діє як стимулятор природних процесів одужання.

Біопунктура ефективна там, де при традиційному лікуванні не вдається отримати позитивний результат абонаявні певні протипоказання. Цей безпечний метод дозволяє проводити лікування відразу на двох рівнях: локальному (місцеве лікування) і системному (оздоровлення організму в цілому), поєднуючи властивості гомеопатії і аккупунктури для посилення ефекту.

Біопунктура ефективна при різних захворюваннях, зокрема, при системних ураженнях суглобів. Причому при її застосуванні не просто поліпшується стан суглобів, а й нерідко з’являється можливість скорочення доз ліків, що застосовуються в базовій терапії.

За допомогою застосування ін’єкцій біопунктури зменшуються больові прояви, відбувається відновлення рухливості в суглобах хребта і кінцівок, а також поліпшення структури тканин, що оточують хребет, ліквідація ділянок м’язових фіброзних ущільнень. Крім того, цей ефективний метод лікування покращує мікроциркуляцію в проблемних місцях (відповідно, зменшуються набряки).

Фахівці підкреслюють, що при проведенні біопунктури вплив виявляється з урахуванням порушень в усьому організмі, що дозволяє досягати стійкого ефекту і позитивних змін, які безпосередньо не пов’язані з хребтом, а саме:

  • підвищення активності,
  • ліквідація млявості, сонливості;
  • поліпшення стану шкіри, косметичний ефект;
  • зменшення набряків навколо суглобів кінцівок і м’яких тканин;
  • поліпшення психоемоційного стану тощо.
Важливою особливістю є те, що досягається ефект не тільки при гострих больових проявах, але і при довгоіснуючих процесах, коли людина часто говорить про себе: «Стільки років хворію! Та й вік!».

У КНП “Міська поліклініка №8” ХМР пацієнтам пропонується цей ефективний метод лікування при наявності відповідного призначення лікаря.

Михайло Годін, завідувач хірургічним відділенням КНП «Міська поліклініка №8″ ХМР

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222